Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GunZ Online Bölüm Modları

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

GunZ Online Bölüm Modları Empty
MesajKonu: GunZ Online Bölüm Modları   GunZ Online Bölüm Modları Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 11:21 pm

Bölüm Modları

1)Deathmatch Herkesin birbiryle savaştığı klasik oyun modudur.
2)Deathmatch Berserker Herkesin birbiriyle savaştığı oyun modundan farklı olarak Berserk vardır.Berserk üzerinizde mavi bir simge ile belli olur.Berserk alan kişiler öldürdükleri her oyuncu başına HP ve AP leri artar ve aksine öldüremedikleri her süre başınada HP ve AP leri eksilir.Berserkli Oyuncuyu öldüren kişi Berserki ondan alır.
3)Team Match Mavi ve Kırmızı olmak üzere iki takımın savaştığı oyun modudur.Hangi takım karşı takımdaki tüm oyuncuları öldürürse o takım kazanır ve bir sonraki raound başlar.
4)Team Match + Extreme Yine iki takım savaşır fakat raound yoktur.Hangi takım karşı takımdan belirli sayıda oyuncu öldürürse o takım kazanır.
5)The Duel Teke tek oynanılan Düello Maçı.
6)Gladiator Modunda Sadece Kılıç ve Bıçaklarla savaşılan oyun modudur.
7)Team Gladiator İki takımın sadece Kılıç ve Bıçaklarla savaştığı oyun modudur.
8)Training Modunda Exp ve Bounty kazanmassınız kaybetmezsiniz.Alıştırma yapma amaçlıdır.
9)Assassinator İki takımın otomotik seçilen kaptanlarıyla beraber savaşmalarıdır.Hangi takım düşman takımın kaptanını öldürürse o takım kazanır.
10)Quest Tek başınıza ya da en fazla 3 arkadaşınız ile birlikte canvarlara karşı savaştığınız oyun modudur.
11)Survival Tek başınıza ya da en fazla 3 arkaşınız ile birlikte Bosslara karşı 100 raounda kadar savaşmaktır.
https://koxpcu.yetkinforum.com

GunZ Online Bölüm Modları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GunZ Online Bilgilendirme
» GunZ Online ' ı Açma
» GunZ Online Quest
» GunZ Online Chat pm
»  GunZ Online Nedir