Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İkariam Oyun Aktivasyonları

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

İkariam Oyun Aktivasyonları  Empty
MesajKonu: İkariam Oyun Aktivasyonları    İkariam Oyun Aktivasyonları  Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:59 pm

Merhaba Sevgili Oyuncular, Bildiginiz gibi Oyun Serveerlerine Kayýt Oldugunuz Zaman Hesaplarýnýzý Aktive Etmeniz Gerekmekde Bunun için Bir Çok Arkadaþýmýz Sorun Yaþýyorlar ve Aktivasyon Kodlarý Mail Adreslerine Ýletilmiyor. Bunu Halletmenizin iki yolu var, Ya Paralý bir E-Posta Adresi Kullanacaksýnýz yada Kullandýginiz Mail Adresinizin istenmeyen Postalar yani Junk mail Ayarlarýný yapmanýz Lazým, Peki Bunun Nasýl Yapacaz Diye Soracak Olursanýz, iþte Size Resimli Anlatýmý...

Genellikle Hotmail Kullanýldýgý için ben Size Hotmailde Nasýl ayar yapmamýz Gerektigini Anlatacagim. Öncelikle Mail Adresinize Giriþ Yapýyorsunuz. Hemen Mail Adresinizin Seçenekler Kýsmýna Giriþ Yapýyorsunuz Bakýnýz Resim 1..

Seçenekler içinde Bulunan Önemsiz E-Posta Baþlýgýnýn altýnda Bulunan Güvenli ve engellenen gönderenler Linkine Týklýyorsunuz.. Bakýnýz Resim 2..

Karýþýmýza çýkacak olan Ekranda Güvenli gönderenler linkini Bularak Bu Menüyede Giriþ yapýyoruz.. Bakýnýz Resim 3..

Þimdiki Menüde Güvenli gönderenler Listesine Mail Adresi Eklememiz Gerekiyor, Bunun için: Güvenli olarak iþaretlenecek gönderen veya etki alaný: Kýsmýna [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] mail adresini yazarak Listeye Ekle diyoruz, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] mail adresini Ekledikden Sonra Ayný þekilde; @ikariam.net Yazarak Bunuda Ekliyoruz, Bakýnýz Resim 4..

Aktivasyon Mailinin Gelecegi Adreslere izin vermiþ Olduk, þimdi Yapmamýz Gereken Oyundan Sadece Aktivasyon Maili istemek Kalýyor, ama Bunu Sadece 24 Saatte Bir Yaparsanýz Aktivasyon maili Mutlaka Gelecekdir, Aksi Taktirde Mail Asla Gelmeyebilir ve Oyununuzu Aktive Edemeyebilirsiniz, Küçük bir Öneri Mümkünse Gmail Kullanmaya Özen Gösterin, Genelde Gmail de istenmen Postalar Baþka Þekilde denetleniyor, Hepinize Keyifli Oyunlar...
https://koxpcu.yetkinforum.com

İkariam Oyun Aktivasyonları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ikariam Oyuna Kayıt ve Oyun Hakkında
» Ikariam All-In-One Eklentisi
» Ikariam Reloaded
» Ikariam CR Dönüştürücü
» İKARİAM HİLESİ