Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İKARİAM HİLESİ

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

İKARİAM HİLESİ  Empty
MesajKonu: İKARİAM HİLESİ    İKARİAM HİLESİ  Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 2:48 am

beyler bu hile %100 gerçek ve doğru
şimdi anlatıyorum
ikariama girin ittifakınız varsa tabiki bir ittifaktasınız diyelim ittifakın açık diplomasi puanına ihtiyacı var ama şimdiden söyleyeyim bu hile için Denizcilikte olan "DİPLOMASİ" nin araştırılması gerekiyor neyse devam edelim sonra ondan diplomatlığı istiyorsunuz veriyor diyelim lidere veya generale msj atma botonuna tıklıyorsunuz ve msj türünü seçiyorsunuz seçerken "İTTİFAK İÇİN ASKERİ GİRİŞ .... ŞEHRİNE TEKLİF ET" i seçiyorsunuz sonra msjı atıyorsunuz o kabul etmeden geri çekiyorsunuz ve büyükelçilikten girin ittifakın açık diplomasi puanı 12 artıyor hep aynısını yapıyorsunuz 12 12 gidiyor ama dikkat edin toplam 100 ü geçmesin yoka sebebidir.. neyse benden bu kadar Kaynakwh webhatti.com: Kaynakwh webhatti.com: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
saygılar...
https://koxpcu.yetkinforum.com

İKARİAM HİLESİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İKARİAM DA EN GÜZEL SAVAŞ HİLESİ
» Ikariam Reloaded
» Ikariam CR Dönüştürücü
» ikariam savaş raporları
» İkariam Memnuniyet Nedir