Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İkariam Memnuniyet Nedir

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

İkariam Memnuniyet Nedir Empty
MesajKonu: İkariam Memnuniyet Nedir   İkariam Memnuniyet Nedir Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:57 pm

Memnuniyet Nedir? :Memnuniyet þehrinizdeki halkýn, sizi begenip, begenmedini gösterir...

Þehirdeki Halkýn Görüþü Beni Niye Ýlgilendiriyor?
: En çok ilgilenmeniz gereken konu budur, çünkü þehir halkýnýn mutlu olmasý sizin oyunda iyi yerlere gelmenizle mümkündür, siz oyunda dogru hamleleri yaparsanýz þehir halkýda mutludur, yanlýþ hamleler yaparsanýz mutsuzdur.

Þehrin halký mutlu ise nüfusunuz, dolayýsýyla gelen altýn miktarýnýzda o kadar artacaktýr.

Peki Halkýmý nasýl memnun edebilirim?:
Bir kaç faktör vardýr, halkýn memnun olmasý için..

- Öncelikle þehirinizin binalarýný ve bilim seviyenizi sürekli olarak yükseltmelisiniz, halk yeni þeylerden hoþlanýr.

- Halkýnýz þarap içmeyi sever, o yüzden þehrinize bir taverna yapmalý ve halkýnýza suna bildiniz kadar þarap sunmalýsýnýz.

- Halkýnýz kültüre ve geçmiþinede oldukça meraklýdýr, o yüzden bir müze binasýna sahip olmanýz halkýnýzý oldukça memnun edecektir.

- Yeni koloni kurulmasýda halkýnýzý oldukça memnun edecektir.

Memnuniyeti etkileyen Arastirmalar:

- Kuyu Kazma Arastirmasi: Baskente 50 mutlu nüfus ekler.

- Tatil Arastirmasi:
Her sehire 25 mutlu nüfus ekler.

Peki Halkýmýn Memnuniyetini Nasýl Ölçerim?
Halkýnýzýn Genel memnuniyetini yüzlerinden anlarsýnýz, yeni bir þehirde halkýnýz "mutludur", atacagýnýz adýmlara göre halkýnýzý ya "çok mutlu", ya "nötür", ya "kýzgýn", ya da "sinirli" yapabilirsiniz.

Ayrýyeten bkz:Nüfus ve Memnuniyet
https://koxpcu.yetkinforum.com

İkariam Memnuniyet Nedir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ikariam All-In-One Eklentisi
» Ikariam Reloaded
» Ikariam CR Dönüştürücü
» İKARİAM HİLESİ
» ikariam casusluk yapma