Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WYD Kitap Türleri Ve Taşlar

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

WYD Kitap Türleri Ve Taşlar Empty
MesajKonu: WYD Kitap Türleri Ve Taşlar   WYD Kitap Türleri Ve Taşlar Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:37 pm

Oncelikle oyunda hep sorulan bölümlerden biri oLan Sephira SKill bölümü ne işimize yarar? Merak mı ettiniz xD Hadi başlayalım o zaman

Sephira kitapları genelde zor canavarlardan, Veya pazarlarda rahatlıkla bulabileceginiz ancak bazılarının fiyatının dusuk olmasına ragmen, cok yuksek fiyatlı olanları da vardır.

Spectral Force : Daha uzaga vurmanızı saglar, Suanda oyunda bulunan en zor dusen kitaptır. Fiyatı da en yksek olanıdır. 80m civarında olabilir. Kitaba sag tıklayarak ogrenebilirsiniz...

Ressurect : Öldügünüz zaman skill sayfasında ise kitap, sag tıklayarak confirm derseniz, canlanma ihtimali gelir, eger ressurect basarılı olmazsa, geri dogdugunuz townda normal bi şekilde dogarsanız, eger basarılı olursa oldugunuz yerden kalkarsınız. Fiyatı 7m-10m arasındadır.

Concentration : Miss vurma ihtimalinizi düşürür. sag tıklayarak ogrenirsiniz, fiyarı 3m-5m arasıdır.

Thron wall : eglence icin bi kitaptır =) Yerden ot cıkarır. Ve onu kesebilirsiniz. Exp vermez. Fiyatı 1.5m-3m arasıdır.

Kitaplar bunlar.
Mortal bi charınızı 371 lvl yaparsanız Soul Buff denilen bir buff acabilir, ve 400 lvl de 1200 Stat alabilirsiniz. Bu buffun dolması uzun surer, Ancak cok ise yarar. anlatayım hadi ^^

Bu buff u almak icin oncelikle lvl 371 olmanız gerekir, ve sadece Mortallar icin gecerlidir.

Oncelikle Classiniza Gore Secret Stoneyi almanız gerekir..

Transknigh : Water Secret Stone
Foema : Sun secret stone
BeastMaster : Wind Secret Stone
Hunter : Wind secret stone
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 751x1005.
Bunlar oldugu zaman, Tek yapmanız gereken Civil Delegate'ye tıklamak. Bakın resmi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 800x600.

Bu kadar... ama bu işlemi kendi citizeninizde yapmalısınız !!...
https://koxpcu.yetkinforum.com

WYD Kitap Türleri Ve Taşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kingdoms of camelot Kıymetli Taşlar
» Kitap Okumadan Diğer Ülkelerle Konuşma Hilesi!
» Bütün Joblarda Çalışan Kitap Basma Hilesine Son Nokta
» WYD Çhat Türleri
» Combat Arms Oyun Türleri