Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dofus Online Osamados Tanıtımı!

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dofus Online Osamados Tanıtımı! Empty
MesajKonu: Dofus Online Osamados Tanıtımı!   Dofus Online Osamados Tanıtımı! Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:56 pm

Osamodaslar savaşta kendilerine yardım eden hayvan yaratma büyüleri ile ünlüler.İlk levellerde güçsüz olduğundan dolayı osaları kasmak epey sıkıcıdır. Punch of Crackler geldikten sonra osa kasmak daha eğlenceli olur. Yaptıkları hayvanlar dışında birkaç güzel büyüleride vardır. Bunlardan bazıları;

Ghostly Claw: Yüksek lvllarda gayet iyi dmg veren bir büyüdür.

Crow: Alanı içerisindeki heryere vurabilen bir büyüdür önünde duran ağaç yada benzeri objelerden etkilenmeden vurabilir. 3ap olması ve büyük alanıyla yüksek lvllarda iyi bi vuruştur.

Whip: Oyun sırasında yaratılan yardımcı hayvanlara vurmanızı sağlar. Herzaman kullanamasanızda çok gerekli olduğu zamanlar olabiliyor.(özellikle koalak keserken)

Punch of the Crackler: Oyundaki en iyi spellerden biri olması yanında her osanın kullandığı bir büyüdür. 54lvlda açılan bu büyü etrafındaki alana gayet iyi dmg verir.

Tabiki bu ırkta sizin vuruş yapmanızdan çok hayvanlarınızı kullanmanız önemlidir.(( tabi attacker osalarda vardır. Bu osalar summonları çok gerekli olmadığı sürece kullanmazlar. Genelde kullandıkları summon -ap yaptığı için prespicdir. ))

Not: Osalar yüksek vitality ve intelligence ye ihtiyaç duyarlar. Fakat full intelligence osalar diğerlerine göre daha güçlüdür. farao

Alıntıdır!
https://koxpcu.yetkinforum.com
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dofus Online Osamados Tanıtımı! Empty
MesajKonu: Geri: Dofus Online Osamados Tanıtımı!   Dofus Online Osamados Tanıtımı! Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:57 pm

Arkadaşlar kuşkusuz bir çoğumuz osa kasarken şu büyük hataya düşüyoruzdur.Tofu ve Gobballı fullemek...Kesinlikle büyük bir hatadır.
1.26 sürümüyle osalar artık eni ve enu gibi oldu ap basabiliyorlar mp basabiliyorlar, can basabiliyorlar...
Osada fullenmesi gereken skilller şunlardır;
11 lvl ghostly claw
21 lvl high energy shot
31 lvl feline movement
41 lvl animal healing
54 lvl punch of the crackler
61 lvl whip
70 lvl fangs of boowolf 4 lvl
80 lvl bwork magus
90 lvl crackler
100 lvl red wrymling
101 lvl fangs of boowolf 5 lvl