Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dofus Online Meslekler

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dofus Online Meslekler Empty
MesajKonu: Dofus Online Meslekler   Dofus Online Meslekler Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:23 pm

Craft meslek kasacak olan arkadaşlar oyuna başladığı günden itibaren dropladıklatı itemleri ne olursa olsun bankalarında saklarlarsa masrafsız ve hızlı bi şekilde meslek kasabilirler en önemli craft mesleği tailordur (terzi)
daha sonra weaponcular(silah)
Bir tailor(terzi) 1 haftada sadece kendi dropları ile en kötü 5 m kazanır (100 lwl için geçerli)-(en iyi kendi dropları ile (15-20 mk arasıdır)
Bir shoemarker(kunduracı bot ve beltci) 1 haftada knedi dropları ile en kötü (2m kazanır 100 lwl)-(7-10 mk arasıdır)

şimdilik benim craft mesleklerim bunlar ve şimdide jeveler kasıyorum en kolay kasılan craft meslek jeveler gibi görünüyor :d
https://koxpcu.yetkinforum.com

Dofus Online Meslekler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dofus Online rehber
» Dofus Online okçu
» Dofus Online Iop Resimleri
» Dofus Online karakter ler
» Dofus Online Feca's