Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dofus Int Cra Bilgilendirme

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dofus Int Cra Bilgilendirme Empty
MesajKonu: Dofus Int Cra Bilgilendirme   Dofus Int Cra Bilgilendirme Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:46 pm

Merabalar herkese,

İlk önce ınt cra'nın temel 4 skili vardır, bunlar sırasıyla;

1-Magic Arrow :1 lw
2-Frozen Arrow :3 lw
3-Burning Arrow :6 lw
4-Exlosive Arrow :90 lw

Şimdi gelelim 5 lw yapmanız gereken skillere:
İlk önce bu magic,frozen,burning i 5 lemeniz gerekir. Daha sonra sırasıyla:

distant : 9 lw _ range basar.
powerfull : 36 lw_ damage ekler
explosive : 90 lw_ INT SKİLİ
bow skill : 100 lw_ damage ekler

Kasmanız gereken yerler: ( P2P )

1 lw açtıysanız hmn gidin sahile ve orda 30 lw a kadar kasın sonra bnm stilim tabi bu. Bi arkadaş bulup sizi gob dung da kasmasını isteyin. Para isteyebilir. Sonra gob dung da 70 lw olunca da kaniger lere gidin orda bnm arkadaşım 100 e kadar kastı tabi mob ları lw ınıza göre bulun. Daha sonra iyi bir guilde girip onlarla bastırın 200 e biraz ah olursunuz ama 150 yi geçersiniz. Blop lar ve Jelli lerde önerilir.

Teşekkürler...

Bn ınt wis crayım ve bnce 100 lw dan sonra da en iyisi bu 1 günde en az 4 lw atlıyorm. Şu anda 493 wis im
539 da ınt ım var full ınt set takınca 912 ınt oluyor tabi bunu rank için kullanıorm. Ve yüksek lw olunca iyi bir guild e girmenizi öneririm. Çünkü bn öyle yaptım, neden derseniz çünkü bnm girdiğim guild 54 lw ve Rosal ın en iyi guildlerinden. Arkadaş çevresi yaptım hmn guildde ve artık onlarla kasılıorm bütün arkiler 100 ün üstünde. Bn bu seviye ye kadar bu oyuna bir sürü emek harcadım ve para yatırdım. En az bi 100 tl vardır. Tabi bu fazla bir rakam fakat emeğimin ve yatırılan paramın karşılığını geri aldığıma eminim.

Eklemek isteyen arkadaşlar : Rosal
İSİM : Orkun-Tr ınt cra 110 lw
https://koxpcu.yetkinforum.com

Dofus Int Cra Bilgilendirme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dofus Online Burning Arrow Bilgilendirme
» GunZ Online Bilgilendirme
» All Points Bulletin Bilgilendirme
» Bom bom 2 Oyun Hakkında Bilgilendirme
» BattleKnight Online Bilgilendirme