Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Second Life oyun içi bilgi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Second Life oyun içi  bilgi Empty
MesajKonu: Second Life oyun içi bilgi   Second Life oyun içi  bilgi Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 12:42 pm

Linden Lab
Second Life, kısaca SL, 3D deneyime yaptığı büyük katkılarla tanınan ve aslen fizikçi olan Philip Rosedale tarafından yaratıldı. Rosedale, RealNetworks'te teknik danışman olarak yöneticilik de yapmış. İlk çalışmalar San Francisco'daki 'ıhlamur' anlamına gelen Linden Sokağı'ndaki şirket Linden Lab'de, 1999'da başladı. Linden Lab (LL) Electronic Arts, Disney, THQ, Acclaim, Hasbro ve Mattel gibi önemli kurumlarda çalışmış üyelerden oluşuyor. SL olmadan önce adı 'Linden World'du. Kasım 2002'de test yayınları yapıldı ve 2003 yılında genel kullanıma açıldı. 16 sunucuyla çalışan ve 1000 kadar sadık üyesi olan bir oyundu. 2004 yılında ise daha önce koyulan vergiler kaldılardı; landmark (yer işaretleri), özel animasyonlar da eklenerek bu 'yeni dünya' geliştirildi. SL'nin ortak zamanı olarak 'Pasifik Standard Saati' (PDT) saptandı. 2005'te ise LindeX kambiyosu kurularak USD-Linden Dolar (SL para birimi) döviz değişimi gerçekleşti.
SL'nin üye sayısında patlama, Linden ekibinin 'ilk temel' üyelikten para almaktan vazgeçmesiyle Mayıs 2006'da oldu. Şu anda kayıtlı üye sayısı 10.5 milyon ve düzenli kullanıcı sayısı 1.8 milyon civarında. Aynı anda SL'ye giren üye sayısı ise 34 bin-44 bin arası.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Second Life oyun içi bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» facebook Sorority Life oyun hakkında geniş bilgi
» Second Life Online Oyun Bilgisi
» Cha Mt2 - Oyun Hakkında Bilgi
» Rose Online Oyun İçi Bilgi
» Second Life Second Life Ekonomisi