Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

facebook Sorority Life oyun hakkında geniş bilgi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

facebook Sorority Life oyun hakkında geniş  bilgi Empty
MesajKonu: facebook Sorority Life oyun hakkında geniş bilgi   facebook Sorority Life oyun hakkında geniş  bilgi Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 1:10 pm

Sorority Life Oyunu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]İlk başladığımda bir şey anlamayıp direk çıkmıştım. sonra gelen hediyeler vs. hadi dedim bir daha gireyim sonra tesadüfen keşfettim. oyun aslında baya karışık bir de girişte hiç bilgi verilmiyor. kendin keşfetmek zorundasın. bir de başında yükleniyor falan diyor ama safi yazı, diğer görselliğe yönelik oyunların yanında oldukça pasif kalıyor.
En önemli şey bolca arkadaşın olması. ama pet society vs. gibi oyunu oynayan arkadaşların direk listene girmiyor davet edip kendi house' una almak zorundasın. ne kadar çok arkadaşın olursa fight yaparken veya attack lere karşı koyarken o kadar fazla avantajın oluyor. tabi senden küçük house' u olan biri sana attack yaptığında kazanacaksın diye bir şey yok. bazen yenebiliyor da. hatta arada 1-2 puan fark varsa baya değişken. belki başka kriterler de vardır. powerpuff team in olması falan değiştiriyor ama tam emin değilim. bir de bu house için galiba bir limit var emin değilim ama fight listesinde 340tan büyük ev görmedim. arkadaşlar daveti kabul etmezse büyüme işi sekteye uğrayabilir o zaman da zırt pırt paylaşılan email adreslerine dayanarak arkadaş ekleme işine girilebilir. zaten her yerde yazıyor bunlar hatta çoğu kişinin status' u bu.
benim oyunda stratejim şu girer girmez bank a girip biriken paramı boşaltıyorum. çünkü oyunda değilken kızımız job una göre para kazanmaya devam ettiği için para birikiyor. bunu bankaya yatırmazsam saldırılarda gidiyor bu para.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Sonra fight a giriyorum. biriken confidence lerimle spa lık olana kadar kendimden küçük evlere saldırıyorum. tabi her saldırı için bir stamina harcanıyor. stamina biterse confidence kalsa bile saldırılamıyor. ama confidence biter ve stamina kalırsa attack yapamasak da slap layabiliriz ama oyunda bu hoş karşılanan bir şey değil. bazıları slapperları burn list e yazıyor. zaten slapper ın kendine hiçbir faydası yok sadece karşı tarafın confidence ını etkiliyor. ben sadece çok sinir olduğum kişilere yapıyorum. confidence i sıfıra kadar harcayamıyoruz. bu max confidence ine göre 40ta 50de falan kalailiyor. en sinir bozucu olanı ise oyuna girdiğim anda confidence imin spalık olacak seviyede süründüğünü görmek. bunun anlamı birileri yememiş içmemiş bana saldırmış demektir ki bu hiç hoş değil. tabi insan intikam hissiyle parası neyse vereyim spa' da confidence imi artırayım diye düşünüyorum sonra bir bakıyorum o adi spa'da saklanıyor. burn liste yazabilirim ama bi sürü para harcamam gerekir üstelik de sonra o kişi de beni yazdırabilir.

mesela böyle bir kadın vardı. koca kadın bir de gerçek resmi falan da var. buffyvampireslayer adlı kullanıcı. o ara house larımız hemen hemen aynı boydaydı ama onun spa'dan çıktığını görmek nasip olmadı. hatta günün çeşitli saatlerinde denedim ama bulamadım cadalozu. o kadar çok saldırdı ki sanırım forgive and forget boyutuna geldi. neyse ki böyle bir şey var. bir kişiye belirli bir sayının üstünde saldıramıyorsun. tabi o saldırılarına karşılık vermiyorusa. bu şirrete karşılık veremediimden defoldu gitti neyse ki.şu an house boyutu 200civarı. kendine güvenen varsa saldırsın lütfen. içimin yağları erir valla.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bu arada bu oyunu oynayan tipler hep böyle sanki mail adresinden eklediklerim hep belirli yaşın üstündeki pek de güzel olmayan ev kadını tipleri vardı. sanırım çoğu da amerikalı. ee benim ne işim var. yaw ben 1kere bırakmayı denedim aslında ama sonra dayanamadım geri açtım. şimdi gene çok sıkıldım ama devam etmeye zorunlu gibiyim şu chrismas giftlerinden çıkacak şeyleri çok merak ediyorum. bir de geçen bıraktığımda oyun baya dandiktti. şimdi keepsake, fortune teller cookies falan eklemişler.neyse günlük birikenlerimden en son kullandığım ise energy çünkü onun saldırıyla azalması tehlikesi yok. onu da socialize için kullanıyoruz. bazen keepsake veya glam çıkıyor. neye göre çıkıyor bilmiyorum ama sevindiriyor insanı. her event in bir bronz, silver, gold, platinum aşamaları var. en son achieved oluyor. yani ne kadar yaparsan yap başka aşama yok.Yaptığımız tüm bu fight ve event er bize influence point kazandırıyor bu da level atlamayı sağlıyor. paraya kıyarsan level atlamak çok kolay habire spa ya gidp fight yapılabilir ama spa treatment ler her seferinde biraz daha pahalıya geliyor. savaşta kazandığında bu harcadığın kadar money kazanamazsan zarar ediyordun. her spa lanmak 30-40 confidence sağlıyor. ama staminan yoksa saldırmak mümkün değil. benimki 12000lere dayandığı için artık spayı pek kullanmıyorum. sadece birine gıcık olduysam ya da 70000 falan kazandıran yağlı bir kapı bulmuşsam spalanıp saldırıyorum.Staminam 20de ama onu sıfırlamam pek nadirdir. o yüzden artık skill point im warsa stamina için kullanmıyorum. confidence için de kullanmıyorum. çünkü conidence in 200 se min 40 oluyor, 250yse 50 oluyor.( benimki 250) yani biraz boşa gidiyor gibi. gerçi confidence leri 10ar 10ar artırıyoruz ya neyse. diğer popularity falan da ne işe yarıyor çözemediğimden paso enerji pompalıyorum.(Alıntı:defne88.blogspot.com)
https://koxpcu.yetkinforum.com

facebook Sorority Life oyun hakkında geniş bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İsland Paradise / Facebook Oyunu / hakkında geniş bilgi
» Facebook Sorority Life Kızkardeşim Olur musunuz?
» FaceBook Mighty Pirates Oyunu Hakkında Bilgi
» FACEBOOK BUMPER STICKER oyunu hakkında bilgi
» Facebook Happy Aquarium Oyunu hakkında bilgi