Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KingsAge Nasıl Kayıt Olunur?

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

KingsAge Nasıl Kayıt Olunur? Empty
MesajKonu: KingsAge Nasıl Kayıt Olunur?   KingsAge Nasıl Kayıt Olunur? Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:28 pm

Nasıl Kayıt Olunur?

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 986x598.

1- Kayıt olmadan önce [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]'i okumanız tavsiye edilir.

2- Buradan kayıt ola tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 981x596.

3- Bu kısıma oyuncu isminizi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] şifrenizi ve mail adresinizi yazıyorsunuz. Oyuncu ismi bir defada seçilmektedir ve kalıcıdır bu nedenle seçerken dikkatli davranmakta yarar var.

4- Okuduğunuz ve anladığınız GİŞ sözleşmesini ve veri güvenliği açıklamasını kabul ettiğinize dair onay kutusunu işaretliyorsunuz.

5- Üstteki işlemleri tamamladıktan sonra kayıt ola tıklıyorsunuz. Mail adresinize gelen aktivasyon linkine tıklayarak kaydınızı tamamlıyorsunuz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 995x599.

6- Mailinize gelen aktivasyon linkine tıklayıp hesabınızı aktif ettikten sonra solda "Dünyayı seçiniz" tıklayarak oynayacağınız dünyayı seçebilirsiniz.

Kaydımızı tamamladık[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dünyamızı seçtik ve oyunumuza girdik. Peki sonra?

Oyunu ilk açtığınızda karşınıza "Yeni Köy Oluştur" ekranı gelir. Buradan köyünüzü açacağınız bölgeyi seçmelisiniz. Bölge seçeneği olarak önünüze "Kuzey-doğu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kuzey-batı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Güney-doğu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Güney-batı ve Rastgele" gelir. Herhangi birini seçtikten sonra onayla tıklayarak dünyaya dahil olursunuz. Bölgenizin seçimini tamamladıktan sonra karşınıza Genel Köy Görünümü gelir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1038x242.

Üst kısımda 2 tane panel menüsü yer almaktadır. Sıralama listesinden genel oyuncu sıralamasına[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ittifak sıralamasına[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] öldürülen düşman sayısına göre oyuncu ve ittifak sıralamasına[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kazanılan savaş sayısına göre oyuncu ve ittifak sıralamasına ve [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın] bakabilirsiniz. Premium sekmesine tıklayarak premium üyesi olabilir ve birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Profil bölümünden oyun ayarlarınızı yapabilir ve oyuncu profilinizi düzenleyebilirsiniz. İttifak bölümünde ittifak kurabilir[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gelen ittifak davetlerini değerlendirebilirsiniz ve üye olduğunuz ittifakın detaylarına ulaşabilirsiniz. Mesajlar & Raporlar bölümünde gelen mesajları görebilir[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] mesaj gönderebilir ve savaş raporlarınıza ulaşabilirsiniz. Araçlar bölümünde oyuna yardımcı araçlara ulaşabilirsiniz. Favoriler bölümünden favori olarak eklediğiniz köylere hızlıca ulaşabilirsiniz. Forum kısmından Kingsage forumuna giriş yapabilirsiniz. Yardım bölümünden detaylı oyun için yardım bilgilerine ulaşabilirsiniz. Çıkış ile oyundan çıkabilirsiniz.

Alt satırdaki ikinci menü ise oyunun oynanması ile ilgili seçeneklerdir. Köy görünümünden köyünüzün genel görünümüne ulaşabilirsiniz. Haritadan köyünüzün harita üstüde ki yerini bulabilir[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] başka köyleri seçip saldırı yapabilirsiniz. Kale kısmından köyünüzdeki binaları kurabilir[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] geliştirebilir ve binalara tıklayarak seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Kışla bölümünden asker basabilirsiniz. Market sekmesinden ticaret yapabilirsiniz. Ticarette ise takas sistemi uygulanmaktadır. Profilden ise kendi profilinizin önizlemesine ulaşabilirsiniz. Premium hesabınız var ise "Uyarla" tıklayarak menü listesinde düzenleme yapabilirsiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com
Tayfur BYTR

Tayfur BYTR

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
Rep Gücü : 0

KingsAge Nasıl Kayıt Olunur? Empty
MesajKonu: Geri: KingsAge Nasıl Kayıt Olunur?   KingsAge Nasıl Kayıt Olunur? Icon_minitimePaz Kas. 17, 2013 3:46 am

elinize sağlık çok iyi anlatmışsınız. benim durumum daha değişik  size onu soracaktım. ben kingsage eski kullanıcısıyım. hesabımı silmiştim. kayıt olmaya çalıştım bu e-mail zaten kullanılıyor diye uyarı verdi. giriş yapıyım dedim şifreniz veya kullanıcı adınız yanlış diyor. nasıl yeniden kayıt olabilirim.

KingsAge Nasıl Kayıt Olunur?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KingsAge Profil
» KingsAge harita eklentisi
» KingsAge Sıralama Listesi
» Kingsage Nedir? Tanıtımı
» KingsAge Köyler Hakkında Bilgiler