Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kingsage Nedir? Tanıtımı

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Kingsage Nedir? Tanıtımı Empty
MesajKonu: Kingsage Nedir? Tanıtımı   Kingsage Nedir? Tanıtımı Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:18 pm

anıtım

KingsAge savaş konusuna odaklanmış ve kendi imparatorluğunu kurmaya yönelik bir strateji oyunudur.
İnşa et

Oyuncu oryantasyona ilk yerleşiminin olması gereken yeri belirleyerek başlıyor.Daha sonra yerleşim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] oryantasyonla birlikte haritada rastgele yerleştiriliyor."Kale" menü itemi ile[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] oyuncu (lider olarak) bu yerleşimde hangi binayı kuracağına veya geliştireceğine karar verebiliyor. Bazı bina seviyeleri ve kombinasyonları daha fazla bina seçeneğini aktif ediyor.
Hammaddeler

Resources and settlers bunun için gereklidir[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]kaynaklar bina yapımı için kullanılır ve sürecin yürütülmesi için vatadaşlar gerekir.Binalar tarafından otomatik olarak üretilen üç tip kaynak vardır (taş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]odun ve demir).Toplam uygun vatandaşlar ancak miller geliştiğinde degişir.Yeni vatandaşlar sürekli üretim yapamaz.
Ticaret

Kaynaklar bina dısında traded market üzerinden elde edilebilir.Kaynaklar marketten sunulabilir yada doğrudan oyuncular arasında takas edilebilir .Bunu yapabilmek için[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yetiştirilebilen donkey stable . katırlara ihtiyaç vardır.
Eğit

Birinci genişleme safhasından sonra[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] oyuncu barracks girişi hakkı elde eder. Bu bina oyuncunun askeri araştırmaları units yapmasını ve birimleri eğitmesini sağlar. Askerlerin herhangi bir bakım masrafı yoktur[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] fakat asker sayısı sadece mümkün olan vatandaş sayısı ile sınırlıdır. Eğer gerekli eksiklikler tamamlanırsa[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] daha fazla savaş birimi araştırılabilir. Bu da demektir ki kışlada daha fazla seçenekte asker eğitebilirsiniz.
Fethetmek

Bir oyuncu gelişme evresini tamamlarsa diğer oyuncularla savaş pozisyonuna girip karşı şehri tamamen alma evresine girer.(so-called conquering ). Bunu yapabilmek için oyuncunun kont ihtiyacı vardır. Kont özel askeri birlik niteliğindedir ve üretmek oldukca pahalıdır. Kont üretebilmek için daha uzun süre oyunda kalıp şehirlerinizi daha çok geliştirmeniz gerekmektedir.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Kingsage Nedir? Tanıtımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KingsAge Profil
» KingsAge Sıralama Listesi
» KingsAge harita eklentisi
» Nyo Mt2 | TANITIMI
» KingsAge Nasıl Kayıt Olunur?