Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dota Animation Cancelling:

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dota Animation Cancelling: Empty
MesajKonu: Dota Animation Cancelling:   Dota Animation Cancelling: Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 11:54 pm

Animation Cancelling:

Bu terim, nispeten daha uzun skill animasyonu olan herolarin animasyonu yapip skilli yapmamalarina tekabul eder. Ornegin SF'nin raze'i, Furion'un teleportu, QoP'un blinki, Ske'nin stuni... Bu teknik genelde, ornegin ske stun atacak gibi yapip adami haraslamak ve kacirmak istediginde kullanilabilir. Ayni sekilde sf ortada kasarken raze atacakmis gibi yapip surekli karsi tarafi tedirgin edebilir.
Cok basit bir yolu vardir. Ornegin SF ile raze'e bastiniz hemen ardindan 'S' Stop'a basarsaniz skilli atmadan sadece animasyonu yapar. Mesela Furion NC kasarken aniden karsi takim icin gang olabilecek bir yere gostere gostere teleport oluyormus gibi yapar ve bunu durdurur. Ama Teleport isigini goren adamlar belki de lane'lerinde geri yaparlar ve takim arkadaslari o kisa sure icerisinde daha fazla haraslanmadan cs kasabilir.

Shadow Walking:

Bu daha verimli adam haraslamak icin kullanilan ust duzey bir yontemdir. Yine 'S' Tusuyla her adama her vurusunuzdan sonra attack'i kesmek suretiyle (bunun amaci creep attraction yani creeplerin dikktaini uzerinize cekmemektir) rakibinizi daha iyi bir sekilde ve creeplerden hasar almadan haraslayabilirsiniz.

Orb Walking:

Bu da orb vurma skilleri olan herolarin auto attack degil de manual attack seklinde karsiyi haraslamasi anlamina gelir. Manuel olarak kullanilan orb attacklar creep attraction'a sebep olmazlar.

* Silencer: Glaives of Wisdom
* Netherdrake: Poison Attack
* Drow Ranger: Frost Arrows
* Enchantress: Impetus
* Bone Fletcher: Searing Arrows
* Sacred Warrior: Burning Spears
* Obsidian Destroyer: Arcane Orb[URL="http://www.turkmmo.com/"]turkmmo[/URL]
https://koxpcu.yetkinforum.com

Dota Animation Cancelling:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-