Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dota Nedir?

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dota Nedir? Empty
MesajKonu: Dota Nedir?   Dota Nedir? Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 11:46 pm

Dota Nedir?
Defense of the Ancients (Kadimlerin Müdaafası) ‘ın kısaltılmış adı olan DOTA Icefrog tarafından geliştirilmekte olan bir Warcraft3 modu-haritasıdır.

Dotayı nereden indirebilirim?
Dotayı resmi sitesi olan
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ‘dan indirebilirsiniz.İndirdiğiniz dosyayı Warcraft III içerisinde bulunan maps klasörü altına atmanız gerekmektedir.Genel olarak bir uzantı verecek olursak C:Program FilesWarcraft IIIMapsDownload klasöründe bulunması en uygun sonuçları verecektir.(Aksi takdirde bazı haritalarda çeşitli aksaklıklar yaratmakta)

Niçin Dota Oynamalıyım?
Dota bir oyun olması yanında size çeşitli yararlar sağlayacak bir uğraştır.Bu yararlara gelecek olursak :
-Takım ruhunu kavramanıza yardımcı olacaktır.
-Aynı anda birçok işi beraber yapmanız için sizi zorlayacak,sonuçta beyninizi daha iyi kanalize edebilecek duruma geleceksiniz.
-Mmorp (Massive Multiplayer Online Role Playing – Devasa Çoklu Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma) oyunlar gibi sizi saatlerce bilgisayar başında durmak durumunda bırakmayacaktır.30 dk ile 1.30 saati arası süren bir oyun olarak stresinizi atıp çıkmanıza olanak sağlayacaktır.
-Analitik düşünme kaabiliyetinizi geliştirecektir.Zamanla herşeyi hesaplayan bir hal alacaksınız.
[URL="http://www.turkmmo.com/"]turkmmo[/URL]
https://koxpcu.yetkinforum.com

Dota Nedir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dota nedir?
» Dota Invisibility nedir?
» DotA Nedir ? Ve Online Nasıl oynanır? (Rehber)
» Dota Deny nedir? Nasıl Yapılır? Kimlere deny yapılır
» DotA dowland