Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Combat arms Silah Modifikasyon Bölümü

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Combat arms Silah Modifikasyon Bölümü Empty
MesajKonu: Combat arms Silah Modifikasyon Bölümü   Combat arms Silah Modifikasyon Bölümü Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:40 pm

Silah Modifikasyon Bölümü

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1008x669.

Oyun içerisinde Modifikasyon bölümü seçildiğinde, silahınızın sınıfına göre (AR, SMG, SR, Pistol, vb.), modikasyonları görebilirsiniz. Satın aldığınız modifikasyon ürünlerini deponuzda bulunan farklı silahlarada modifikasyon yapabilirsiniz fakat bu silahlarında aynı sınıfta olması gerekmektedir.

Bir silah üzerinde maksimum üç alanda modifikasyon yapılabilinir, bunlar ;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Muzzle - (Susturucu)r; Silahınıza "Susturucu" ekleyerek düşmanlarınızın sizi farketmesini ve duymasını engelleyebilirsiniz, avantaj olarak silahınızın ateş sesini düşürür, sekme ve geri tepmeyi % olarak engeller. Dezanvajı silahınızın hasar gücünü %10 düşürür. Satın alındığında üzerinde mevcut susturucusu olan silahlara Susturucu Modifikasyonu yapamazsınız.

Scope - (Dürbün-Yakınlaştırıcılar)); Dürbün araçlarıyla dürbünsüz silahlarınıza dürbün modifikasyonu yapabilir ve bu sayede uzak mesafelere daha iyi nişan alarak hedefi vurabilirsiniz. Satın aldığınız üzerinde mevcut dürbünü (Yakınlaştırıcı)' sı olan silahlara Dürbün Modifikasyonu yapamazsınız.

Magazine - (Şarjör); Modifikasyon bölümünde bulunan ekstra özellikli Şarjörler, üzerinde yazılı olan özelliğe göre uygun olan satın alınabilinir, bu şarjörlerin en büyük özellikleri silahınızın mermi kapasitesini attırmaya veya silahınızın mermisi bittiğinde hızlı şarjör doldurmanızı sağlamaktadır

Eminimki güzel ve gerekli bir paylaşım oldu herkeze iyi oyunlar.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Combat arms Silah Modifikasyon Bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Combat arms Karakter - Silah Düzenleme Bölümü
» Combat arms Karakter - Teçhizat Düzenleme Bölümü
» Combat Arms ElegantSolify combat arms eu Menu Hack2
» Combat Arms WallHack v3
» Combat Arms Tanitim