Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Combat Arms Tanitim

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Combat Arms Tanitim Empty
MesajKonu: Combat Arms Tanitim   Combat Arms Tanitim Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 4:41 pm

Combat Arms Tanitim
Combat Arms Tanitim

Arkadaşlar Combat Arms OnLine Fps Oyunlarındandır.Oyun Devasa OnLine Oyun Statüsündedir..2 Yıllık Bir Geçmişi Olup Henüz Yeni Bir Oyun Olarak Kabul Edilebilir.Oyun İçi Çeşitli Rütbeler Olmakta Match Yaptıkça Expreince Point Artmakta Ve Rütbeleriniz Gelişmektedir.Ayrıca Her Matchta Kazanılan GP ile Oyun İçi Silah Kiralayabilirsiniz. Free2Play Olmakla Beraber Ayrıca Nexon Cash İle Çeşitli Zırh,Silah,Ekipman Kiralayabilirsiniz..Oyunda Çeşitli Bölümler Mevcuttur.

Elimination 2-16 Kişi Arası Oynanan Grup Matchlarıdır.
OneManArmy 3-16 Kişi Arası Oynanan Herkesin Tek Olduğu Matchlardır
SpyHunt 5-16 Kişi Arası Oynanır.Oyun Başlayınca 4 Kutu Respawn Olur.Bu 4 Kutunun Sahibi Olunca Spy ( Süper GÜÇ) Olur.Bu Matchlardır
Search&Destroy 3-16 Kişi Arası Oynanır. Bravo Ekibinin Bomba Yerleştirdiği Alpha Ekibinin İmha Ettiği Matchlardır
CaptureTheFlag 4-16 Kişi Arası Oynanır. Rakip Takımın Bayrağını Kendi Basenize Götürüp Kazanılan Matchlardır
Qarantine ( Yeni ) 3-16 Kişi Arası Oynanır.Oyun Başlarken 2 Kişi Daima Karantine'ya Yakalanır.. 300 HP si Ve Güçlü Armoru Olur..Geriye Kalan Playerlar 2,5 Dakika İçinde Karantinelerden Kaçmaya Çalışır Karantinenin Vurduğu Her Player Karantineye Yakalanır.
Oyun Tanıtım Videosu

Yaklaşık 1 Ay Önce Gelen Qarantine Patch

Ayrica Yine Sitemiz Icinden ;
https://koxpcu.yetkinforum.com

Combat Arms Tanitim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Combat Arms ElegantSolify combat arms eu Menu Hack2
» Combat Arms WallHack v3
» Combat Arms | Bıçak HacK
» Combat Arms Oyun Türleri