Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Silk Road Selling Bargain Priced Goods

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Silk Road Selling Bargain Priced Goods Empty
MesajKonu: Silk Road Selling Bargain Priced Goods   Silk Road Selling Bargain Priced Goods Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 6:45 pm

Ewt arkadaşlar aslında çok yararlı olan ama çoğumuzun kullanmadığı özel npcler var sroda mesela bandit kalesinde ve black robber kalesinde

bu npclerden aldığımız basit görevlerle (20 white tiger kesip görevi bildirmek vb...) bu npcleri aktif hale getirebilioruz

peki ne zaman aktif oluyorlar ?

yanılmıorsam 3-4 saatte 1 selling bargain priced goods will begin in 30 min, is started ya da is end gibi yazılar görüyoruz bunlar bu npclerin aktifleşicekleri zaman aralığını belirtir

bu zaman aralığında janganda çıkardığımız kerwanı bandit kalesindeki npcye götürürsek (önceden görevi yapmış olmak şartıyla) dw ye götürmüş gibi satabilioruz

aynı şekilde black robber kalesi de böyle işliyor

ve özellikle 5* kerwanların çok işine yararyan bir özellik

hala jangandan hotana gitmeye çalışan 5* lar var kar %si daha fazla olsa da riski ve süresi çok daha uzun aynı sürede çok daha az riskle 2 kere jangan - bandit kalesi seferi yapılabilir Silk Road Selling Bargain Priced Goods Biggrin

dediğim gibi yararlı ama çok kullanılmayan bir durum bende hatırlatmak ve yararını vurgulamak için bu konuyu açtım umarım yararlı olmuştur Silk Road Selling Bargain Priced Goods Biggrin

Merhaba Arkadaslar Size Simdi Bargain Olayını Anlatacagım
Forumda Bi arastırma yaptım ve kesin net bılgı yok...
Bu yuzden bu konuya ihtiyac duyuldugu icin acıyorum

Sadece Bandit Kalesini Anlatacagım

İlk Once Su NPC den Görevi Alıyoruz

NOT:Arkadaslar NPC bu bolgede bi evin onunde duruyor rahatlıkla gorursunuz.

Silk Road Selling Bargain Priced Goods Wol_errorAşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768.
Silk Road Selling Bargain Priced Goods Bargain

Daha Sonra Jangandaki Su Npcye Gidiyoruz

Silk Road Selling Bargain Priced Goods Wol_errorAşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1035x1094.
Silk Road Selling Bargain Priced Goods Jangancity4siBu NPC ye görevi verdikten sonra 20 tane white tiger kesip bandit kalesindeki npc ye veriyoruz
Bu kadar 30 minutes yazdıktan sonra Started Bargain yazar yazdıgı anda bandittaki npcde aynı kervan gibi malları alıp jangandaki vea dwdeki kervancılara satılabilir
NOT:Bunların hepsini yapabılmek icin en bastan itibaren traderlik takılı olması lazım olmassa görevi alamassınız aldıktan sonra cıkarırsanız görev iptal olur..
NOT:Kervan cekerken dw jangan arası 1* da size cıkan thieflerden daha sık ve daha fazla cıkarlar.ornegin>1* 4 - 5 arası cıkıyor
NOT:1* cekseniz bile player thiefler size dalar
Evet Arkadaslar Bu kadar Eksiklerim olabilir onları soylerseniz editlerım

204% -Jangnan
240% -DW
456% -HT
662% - (lvl20-lvl 60) 2nd Euro town
801% - (lvl 1-20) 1st Euro town
620% - Roc Mountain Npc
608% -Niya Remains NPC
385% -Black Robber den NPC
Arkadaslar burda npcden jangana goturunce bu kadar kar sağlıdıgını soylenıyor net bilgim yok...
Emege Saygı // Kesinlikle Alıntı Değildir
https://koxpcu.yetkinforum.com

Silk Road Selling Bargain Priced Goods
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silk Road Tüm Europen Çar Yapılandırmaları
» Silk Road Kurt Rehberi
» Silk Road Ivy Questi Anlatımı
» silk road Meslek rehberi
» Silk Road Guild Rehberi