Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Silk Road Kurt Rehberi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Silk Road Kurt Rehberi Empty
MesajKonu: Silk Road Kurt Rehberi   Silk Road Kurt Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 6:35 pm

Editör Notu: Kurt ve Maymun rehberi için ayrıca seget's in başlığına da bakabilirsiniz.
http://www.frmtr.com/silk-road-onlin...a-rehberi.html

Lag olduğu günler Kurtumuzu çıkarmızyoru.

Kurtu 1.000.000 Altın karşılığında Stable (Atçı) dan alıyoruz. Çantamızsa ki kurta sağ tıklayarak oyuna çıkartıyoruz.

Sağ alt tarafta aşağıdaki şekilde kurta ait slot açılacak...

Silk Road Kurt Rehberi K2alr4

1. Kurta ait bilgilerin olduğu pencere Açılır.

2. Hiç bir işe yaramaz. biniliyor geyiklerine kanmayın sakın. Silk Road Kurt Rehberi Biggrin

3. Çantaya geri döner.

4. Bir yaratığa vururken bastığınızda yaratığa vurmayı keser ve sizi takip eder.

5. Bir yaratık seçip bastığınız da yaratığa saldırır.

6. Seçtiğinizde. Kırmızı bir çizgi olur ve siz bir yaratığa saldırdığınızda o saldırmaz.

Silk Road Kurt Rehberi K3dc6

Create Name tıkladığınızda kurda isim verirsiniz. Yalnız ismi yazdıktan sonra başka bir isim verme şansınız yok. İsim verirken dikkatli olun.

1. Kurdunuzun can değeridir. Sıfır olursa nalları diker. Silk Road Kurt Rehberi Biggrin Sonuçta 50K zarara uğrarsınız.

2. HPG Kurdun açıkma durumu sıfırlanmadan doyurmanız lazım yoksa gene nalları diker. Silk Road Kurt Rehberi Biggrin Haliyle gene 50K zarara uğrarsınız. HGP potla doyurabilirsiniz.

3. EXP bu kurdunuzun deneyim durumunu gösterir. Full olduğunda LVL atlar.

Ölen Kurdu canlandırma

Atçıdan alacağınız yeşil ağaç şeklindeki Grass of Life 50k ödeyerek alıyoruz.

Silk Road Kurt Rehberi 1re2

Aldığımız Grass of Life a sağ tıklayınca mouse oku süslü bir oka dönüşecektir. Ardından ölü kurta sol tıklayınlıyoruz.

Silk Road Kurt Rehberi 2qh6

diriltmek isteyip istemediğinize dair seçenek çıkacaktır. Yes diyoruz ve durdumuz dirilmiş oluyor.

Acıkan kurtu doyurma

Kurdun acıkma % si %30 un altına düşerse kurdun bütün özelikleri yarıya iner. Ancak %30 dan yukardayken kurdun özelikleri normaldir. Bunun içinde Atçıdan alacağınız. HGP pot ile kurtunuzu doyurabilirsiniz.

Silk Road Kurt Rehberi Hgpau8

Kurtunuza HP potlardan alacağınız 660 lık Large Hp potlar canını doldurmak için yeterli olacaktır.

Küfürsüz ve Botsuz... İyi Oyunlar...
https://koxpcu.yetkinforum.com

Silk Road Kurt Rehberi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» silk road Kurt - Maymun - Sincap Kullanımı [Resimli Anlatım]
» Silk Road Taxi Rehberi
» Silk Road Taxi Rehberi
» silk road Meslek rehberi
» Silk Road Guild Rehberi