Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Silk Road Taxi Rehberi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Silk Road Taxi Rehberi Empty
MesajKonu: Silk Road Taxi Rehberi   Silk Road Taxi Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 6:29 pm

Arkadaşlar bu konuyla inş. yeni başlayanlara yardımcı olabilirim
Silk Road Taxi Rehberi Yeniwindowsresimdosyas

Kırmızı Bölgeler 10-25 lv için ideal kasılma yerledir 60+ wizz veya xbow la çok rahat kasılabilirsiniz taxi fiyatları build e göre değişir 70+ wizz ler 300k dan başlar 60-70 arası xbow 100-250k arasıdır

Mavi Bölgeler 25-32 lv arası için ideal kasılma yeridir 60+ wizz veya xbow la rahat lv atlayabilir farm yapabilirsiniz taxi fiyatları 25O-35Ok arasıdır 64+ wizz ler çok ister ama 60lv wizz veya xbow seri kasabilir

Silk Road Taxi Rehberi Yeniwindowsresimdosyas2s

Sarı Bölge 3O-37
lv için ideal kasılma yeridir yalnız çok bot olduğun spot bölgesi azdır 200-450 k arasında değişir 63+wizz veya xbow seri kasabilir buwang lar saldırgan canavarlar olduğu için tehlikeli olabilir Silk Road Taxi Rehberi Smile

Turuncu Bölge 37-45 lv için ideal kasılma yeridir aşırı derece de gold bot vardır eğer param yok birazda para kazanıyım hemde kasılıyım diyorsanız(çok uzun sürer) gold bot lara party atın çoğu kabul eder yalnız sadece ex li party olsuın o sizi kasar ama çok ağar dır ve çok ks ye uğrar ama diyeceğim 64+ wizz veya xbow burda çok iyi kasar fiyatlar 250-500k arasındadır

Pembe Bölge 45-50 lv arası için ideal kasılma yeridir aşırı gold bot vardır 70+ wizz,xbow
seri kasar fiyatlar 350-700k dır 700k ya kadar çıktığı zaman 90+wizz kasar ama 700k ya değmez 70+ wizz işimizi görür

DW Cave 50-55 lv için ideal kasılma yeridir
61-65lv mob ların olduğu mağradır 80+ wizz gayet güzel kasar fiyatları 500k-1m arası değişir

Yeşil Bölge(Yeti) 59-60lv mob lardır Cave yerine burdada kasılabilir ama Cave daha güvenlidir fiyatlar aşağı yukarı aynıdır.

Silk Road Taxi Rehberi Yeniwindowsresimdosyas3

Mor Bölge Karra Taxi dir 65-67 lv canavarlarıdır 5O-60lv arası için ideal kasılma yeridir fiyatlar 800k-1,5m civarıdır 76+ wizz bizi burda güzel kasabilir
Mavi Bölge Niya Sniper ve Niya Hunter ların olduğu yerdir 74-76lv canavarlarıdır 60-65 lv arası için ideal kasılma yeridir. fiyatlar
1m-1,5m civarıdır

evet konu bitti oyuna girebilirsem roc u da eklicem ama giremiyorum benden bu kadar hiç bir yeri alıntı değildir Silk Road Taxi Rehberi Rolleyes kendi emeğimle hazırladım . Bir Teşekkür Yeter
https://koxpcu.yetkinforum.com

Silk Road Taxi Rehberi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silk Road Taxi Rehberi
» Silk Road KERVANCILIK(TRADER) REHBERİ
» Silk Road Kurt Rehberi
» silk road Meslek rehberi
» Silk Road Guild Rehberi