Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ejderhalar Mirası İhale - Fazladan olan veya satmak istediğiniz nesnelerin İhaleye sunma sistemi

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Ejderhalar Mirası İhale - Fazladan olan veya satmak istediğiniz nesnelerin İhaleye sunma sistemi Empty
MesajKonu: Ejderhalar Mirası İhale - Fazladan olan veya satmak istediğiniz nesnelerin İhaleye sunma sistemi   Ejderhalar Mirası İhale - Fazladan olan veya satmak istediğiniz nesnelerin İhaleye sunma sistemi Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:10 pm

İhale - Fazladan olan veya satmak istediğiniz nesnelerin İhaleye sunma sistemi Dartrong ve O'delvays şehirlerin meydanlarında ihale binaları bulunmaktadır, satıcı ve alıcıların mal satıp alma işine bu binalar önemli derecede kolaylaştırırlar. İhaleyi ikinci seviyeden yüksek olan oyuncular kullanabilir.

İhale binasında birkaç bölüm göreceksiniz: İhale, Benim lotlarım ve Yeni lotlar.

I. Nesne arama

İhale bölümünde satışa sunulan malların içinden size gereken malı bulmanızı kolaylaştırır.

Aşağadaki parametrelere göre filtreyi seçebilirsiniz:
- nesne ismi
- nesne seviyesi
- nesne görünüşü
- nesne rengi

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Her nesnenin karşısında başlangıç fiyatı (mecburen) ve hesaplı fiyat (mecburi değil) yazılmalıdır.

Pazarlık Zamanı kolonunda pazarlığın tahminen bitme süresini görebileceksiniz. Oyunda belirli süreliğine malınızı sunabilirsiniz:
Az - 2 saatten az
Orta - 2 saatten 8 saate kadar
Çok - 8 saatten fazla

Eğer ihaleye sunulan nesnenin hesaplı fiyatı belirlenmiş ise ihale bitimini beklemeden bu nesneyi satın alabilirsiniz.

Eğer malı hasaplı fiyatından almak istemiyorsanız yada heseplı fiyat belirlenmediyse, bu mala kendi raiş bedelinizi her zaman koyabilirsiniz.

Eğer hesaplı fiyatına göre malı almıyorsanız ve raiş bedelinizi koyarsanız, diğer oyuncular ihale bitimine kadar sizin belirlediğiniz fiyatı yükseltip raiş bedelinizi iptal edebilirler. İhalede ihale bitimine kadar bulunmanız şart değildir.
İhale bitiminde nesne en yüksek fiyatı belirleyen youncuya postayla gönderilmektedir.

Dikkat! Raiş bedeliniz, satın alınan nesneler ve para direk olarak çantanıza GELMİYORLAR, postaneyle size gönderiliyorlar.

II. İhaleye nesneleri sunmak

İhalede Yeni lot bölümüne girip satmak istediğiniz nesneleri ihaleye sunabilirsiniz:

Lotu ihaleye sunarken başlangıç fiyatını, pazarlık süresini ve hesapşı fiyatınızı belirleyebilirsiniz.

İhaleye lotunuzu sunarken vergi ödüyorsunuz, vergiaşağıdaki faktörlere bağlıdır:
- pazarlık süresinden
- oyundaki nesne fiyatından
- başlangıç/hesaplı fiyatından

Dikkat! İhaleye lot sunma vergisi – nesnenin satın alınmaması veya lot sahibi tarafından lot iptali durumlarında geri iade edilmemektedir.

III. Lotları kontrol etme, lot iptali

Benim lotlarım bölümünde ihaleye sunduğunuz lotları takip edebilirsiniz.

Diğer oyuncular tarfından sizin lotlarınıza belirlenen raiş bedellerini, alıcıları, pazarlık bitimi süresini görebilirsiniz.
Pazarlığı durdurmak istediğiniz an lot iptal etme olasılığınız da var. Lot iptali durumunda lot sunma vergisi iade edilmiyor.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Ejderhalar Mirası İhale - Fazladan olan veya satmak istediğiniz nesnelerin İhaleye sunma sistemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efsane Ejderhalar Mirası Dövüş Sistemi
» Ejderhalar Mirası Avlanma
» Ejderhalar Mirası Takım Rehberi
» Efsane Ejderhalar Mirası Hile
» Efsane Ejderhalar Mirası Oyun Bilgileri