Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ejderhalar Mirası Takım Rehberi

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Ejderhalar Mirası Takım Rehberi Empty
MesajKonu: Ejderhalar Mirası Takım Rehberi   Ejderhalar Mirası Takım Rehberi Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:09 pm

Takım Rehberi . Soru: Takım nedir? Cevap: Takım – oyunda belirli bir görevi veya vazifeyi gerçekleştirmek için, bir süreliğine bir araya gelen oyuncular topluluğudur.

2. Soru: Takıma neden katılamlıyım?
Cevap: Bazı görevler, vazifeler tek oyuncunun geçebilmesi için çok zordur, bazı yaratıklar ise tek oyuncu tarafından yenilemezler. Zor olan bölümleri kolaylaştırmak için oyuncular takım kurup geçebilirler.

3. Soru: Takım Lideri kimdir?
Cevap: Takım lideri – takımı kuran veya takım liderliği teslim edilen oyunculardan biridir. Takım lideri, takıma yeni oyuncu kabul edebilir, takımdan, haklı olduğunu sayarak, oyuncuları kovabilir. Takım lideri yaratıklardan düşen loot dağıtımını gerçekleştirir. Takım lideri takımdaki oyuncular arasında loot dağıtım kurallarını belirleyebilir.

4. Soru: Takıma kaç kişi katılabilir?
Cevap: Bir takıma en fazla 5 kişi katılabilir.

5. Soru: Takımı nasıl kurulur?
Cevap: Takım kurmanız için, chatteki online bulunan oyuncular listesinin üstünde bulunan, “Takım” düğmesine tıklamalısınız, ondan sonra ise “Takım kur” düğmesine tıklayınız.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

6. Soru: Kurduğum takıma katılan oyuncu seviyeleri ne olmalıdır?
Cevap: Takımınıza sizin seviyenizle eşit yada bir seviye düşük olan oyuncular katılabilirler.

7. Soru: Takıma oyuncu nasıl davet edilir?
Cevap: Takıma oyuncu davet etmeniz için davet etmek istediğiniz oyuncunun nick yazılan bölgeye nickini girin (resimde gösterildiği gibi) ve Kabul et düğmesine tıklayın.

8. Soru: Takımdaki karakterlerden birinin nicki karşısındaki taç ne ifade eder?
Cevap: Bu işaret takım liderin belirtisidir.

9. Soru: Takımdaki para nasıl dağıtılır?
Cevap: Para – takımdaki tüm oyuncular arasında eşit oranda paylaşmaktadır.

10. Soru: Takımdayken yaratıklarda düşen loot nasıl bölünür?
Cevap: Takımda loot dağıtımı 2 seçeneği vardır.
İlk seçenek - rastgele loot dağıtımı. Yaratıktan her hangi loot düşmesi sonucunda, düşen loot geçici takım çantasına düşer, takımdaki tüm oyuncular chat penceresinde buna benzer bir mesaj göreceklerdir: “Siz kabul ettiniz ( nesne ismi)”. Bundan sonra çantadaki nesne rastgele bir şekilde oyunculardan birine düşer ve oyuncu chatte buna benzer mesajı görecektir: “Siz kabul ettiniz ( nesne ismi)”.
İkinci seçenek - loot dağıtımını Takım lideri yapar. Yaratıktan her hangi loot düşmesi sonucunda, düşen loot takımın geçici çantasına geçer, takım lideri oyunculardan birine teslim edene kadar veya nesnenin muhafaza etme süresi bitene kadar nesne çantada muhafaza edilecektir. Geçici çantada nesneler 3 saatten fazla, her nesne için zaman ayrı hesaplanmaktadır, muhafaza edilirler, bu süre bitiminde nesneler kayıp oluyorlar.
ÖNEMLİ! Çantanızda devamlı boş yer bırakmalısınız, dövüşteyken loot düşmesi sonucunda, çantanıza geçebilsin diye. Aksi taktirde nesne düğer takım oyuncusuna düşer. Takım lideri nesneleri sadece onunla aynı bölgede bulunan oyunculara verebilir.

11. Soru: Takımın diğer üyesine takım liderliğini nasıl teslim edebilirim?
Cevap: Takım liderliğini teslim etmek için, liderşiği teslim etmek istediğiniz oyuncu nickine mousenin sağ düğmesiyle tıklayın ve menüde “Liderliği teslim et” seçin.
Önemli! Liderliği sizin seviyenizden düşük olan oyuncuya teslim edemezsiniz. Sizi yanınızda olmayan oyuncuya liderliği teslim edemezsiniz.

12. Soru: Takım chatine nasıl mesaj yazabilirim?
Cevap: Chat kanalı seçim menüsünde takım chati düğmesine tıklayın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].

13. Soru: Ben Takım lideriyim. Takım üyeleri arasında nesneleri nasıl dağıtabilirim?
Cevap: Takım üyeleri arsında nesneleri dağıtabilmeniz için, takım menüsündeki Nesneler Dağıtımı düğmesine tıklayınız.
Bundan sonra geçici çantanızdan her hangi bir nesneyi ve teslim etmek istediğiniz oyuncunun nickini seçiyorsunuz.

14. Soru: Eğer ben takım üyesiysem ve diğer takım ğyelerin bulunduğu bölgesinde değilsem, benim tarafımdan öldürülen yaratıklardan düşen para ve loot'u kabul edecekmiyim?
Cevap: Evet, takımın diğer oyuncularından farklı bir bölgede bulunuyorsanız, siz normal, tek başına oynayan oyuncu olarak hareket edeceksiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Ejderhalar Mirası Takım Rehberi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efsane Ejderhalar Mirası Seyahat(Biryerden biryere gitme) Rehberi
» Ejderhalar Mirası Avlanma
» Efsane Ejderhalar Mirası Hile
» Efsane Ejderhalar Mirası Antreman Dövüşü
» Efsane Ejderhalar Mirası Oyuna Kayıt Ol