Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Combat Arms Üyelik Alma Rehberi

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Combat Arms Üyelik Alma Rehberi Empty
MesajKonu: Combat Arms Üyelik Alma Rehberi   Combat Arms Üyelik Alma Rehberi Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 4:40 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu rehberde, oyunu oynamak için gerekli olan üyeliği nasıl alacağınızı öğreneceksiniz.Kayıt işlemi tamamen ücretsizdir.
Üyeliğinizi tamamladıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.Ayrıca bu üyelikle, Nexon firmasına bağlı tüm oyunları ayrıca üyelik almadan oynayabileceksiniz.
Başlıyoruz.Tüm adımları iyice okuyun.Çıkabilecek hatalar ve çözümleri, sayfanın en sonundadır.Sorunu çözemezseniz, Forumumuzda sorabilirsiniz.

ADIM01
Üyelik Formu

Üyeliğimizi, oyun yapımcısının sunduğu üyelik formunu doldurarak alacağız.
Formu doldurmak için,
Buraya Tıklayın

ADIM02
Formu Doldurma

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 702x239.

(1) Nexon Europe ID: Oyuna ve resmi siteye giriş yaparken kullanacağınız hesap adıdır.En az 4 en fazla 12 karakter kullanabilirsiniz.Türkçe harf ve özel simgeler kullanılamaz.Güvenliğiniz için hem harf hem de saylardan oluşması önerilir.Örn: turkiye07

(1a) Check: Yazdıktan sonra CHECK tuşuna basın.Bu tuşa bastığınızda Hesap isminin kullanılabilirliğine bakılacaktır.Eğer Can be used. yazılı bir mesaj gelirse Kullanılabilir anlamına gelir.Eğer Your ID is unavailable. Please try another ID. mesajını aldıysanız, bu hesap isminin başkası tarafından kullanıldığı ve sizin tarafınızdan Kullanılamaz anlamına geldiğini belirtir.Başka bir tane denemelisiniz.

(2) Forum ID: Buraya Nexon'un Resmi Forum Sitesi için kullanacağınız hesabın adını yazmalısınız.Nexon ID'nin aynısı olmayacağı için ona yakın birşey yazmanızı öneririz.

(2a)Check:Yazdıktan sonra CHECK tuşuna basın.Eğer hatalı bir içerik yazdıysanız, tekrar yazmalı ve doğru olana kadar CHECK tuşuna basmalısınız.

(3) Password:Bu, Login ID yani hesap adınızla birlikte kullanacağınız şifredir.En az 6 en fazla 12 karakter kullanabilirsiniz.Türkçe harf ve özel simgeler kullanılamaz.Güvenliğiniz için hem harf hem de saylardan oluşması önerilir.Örn: 123456tr

(3a) ConfirmPassword:Şifrenizi onaylamak için bu kısma yukarıda yazdığını şifrenizin aynısını yazın.Bu uygulama yazım hatalarını önlemek amacıyla konulmuştur.

ADIM03
Kişisel Bilgi Kısmı
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 699x398.

(1) Name: Bu kutucuğa adımızı, yanındaki kutucuğa soyadımızı yazıyoruz.
(1a) E-Mail:Bu kutucuğa, mail adresimizin @ işaretinden önce gelen yazıyı yazıyoruz.Örneğin, mail adresimi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ise, buraya sadece caturk kısmını yazıyoruz.Yanındaki 2. kutucuğa, @ işaretinden sonraki yani örneğimize göre yahoo.com kısmını yazıyoruz.Yanındaki seçme kutusunda kullandığımız mail servisini seçiyoruz.Eğer yoksa, Other seçeneğini işaretliyoruz.
(2a) Check: CHECK tuşuna basıp mail adresimizi doğruluyoruz.
(3) Confirm E-Mail: Yukarıda yazdığımız mail adresini aynı şekilde buraya da yazıyoruz.
(4) Birthday: Doğum günümüzü Gün, Ay, Yıl olarak seçiyoruz.
(5) Security Question: Hesap bilgilerimizi değiştirmek istediğimizde güvenlik amacıyla yanıtmamamız istenen soruyu seçiyoruz.
(5a) Your Answer: Gizli soruya yanıt yazıyoruz.Unutmamanız için bu bilgileri kaydetmeniz önerilir.
(6) Gender: Cinsiyetimizi seçiyoruz.Bay için Male, Bayan için Female
(7) Language: Türkçe olmadığı için English olarak bırakıyoruz.
([Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Country: Turkey otomatik olarak seçili olacaktır.Değilse listeden Turkey seçeneğini bulup seçiyoruz

Aşağıdaki Kısım, Opsiyonel Kişisel Bilgi Kısmıdır.Doldurma Zorunluluğu Yoktur.
Doldurulduğunda veya Doldurulmadığında, Üyelik İşlemine Olumsuz Etkisi Olmayacaktır.

Doldurmayacaksanız, ADIM04'e Geçebilirsiniz.

(1) City: Bulunduğunuz şehri yazın.Türkçe harfler ve özel simgeler kullanılamaz.
(2) Zip Code: Bulunduğunuz bölgenin posta kodunuzu yazın.
(3) Adress: Adresinizi yazın.Türkçe harfler ve özel simgeler kullanılamaz.
(4): Telephone Number: Telefon numaranızı yazın

ADIM04
Onaylama Kısmı

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 737x484.
(1): Kullanım şartlarını okuduğunuza ve kabul ettiğinize dair onay kutucuğunu işaretlemelisiniz.
(2): Nexon ile ilgili bildirimleri ve kampanyaları mail adresinize gelsin istiyorsanız bu iki kutucuğu işaretleyebilirsiniz.
(3): Yukarıda gördüğünüz karakterleri aynen bu kutucuğa yazmalısınız..
(4): İşlemi tamamlamak İçin JOIN NOW tuşuna basın.

ADIM
05
Hesap Özeti & Üyelik İşleminin Tamamlanması

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 698x389.

Bu sayfada hesap ayrıntılarınız gözükecektir.Eğer değiştirmek isterseniz CANCEL tuşuna basabilirsiniz.
(1): Doğru ise JOIN NOW tuşuna basarak üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.

TEBRİK EDERİZ

Üyelik işlemini başarıyla tamamladınız.Hesabınızı test etmeniz için Combat Arms resmine tıklayıp siteye login olmayı denemenizi öneririz.
Oyunu indirdiyseniz, artık oyuna girebilirsiniz.

Combat Arms'a Hoşgeldiniz...
https://koxpcu.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Combat Arms ElegantSolify combat arms eu Menu Hack2
» Combat Arms Tanitim
» Combat Arms | Bıçak HacK
» Combat Arms eu-All walhak-Hileler
» Combat Arms WallHack v3