Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bitefight Ayarlar Paneli

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Bitefight Ayarlar Paneli Empty
MesajKonu: Bitefight Ayarlar Paneli   Bitefight Ayarlar Paneli Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:48 am

Bu bolumde oyun hesabinizla ilgili onemli bilgileri degistirebilirsiniz.

Ilk olarak sifrenizi unuttugunuzda, istendigi takdirde size sifrenizin gonderilicegi e-mail adresinizi degistirebilirsiniz.

Daha sonra karsilasacaginiz avatar kutusunu kur secenegidir, fakat suan itibariyle henuz calismamaktadir.

Senin RPG karakterin anlatilsin kisminda ki yazdiginiz yazilariniz, baska bir oyuncu tarafindan sizin oyuncu adiniza tiklandiginda sizin kabiliyetlerinizin altinda gosterilecektir. Forumda kullandiginiz kodlar bu bolumde calismali (bbcode), ne tarz kodlari kullanip, kullanamayacaginizi gormek icin lutfen forum u kontrol ediniz.

Baska bir secenek olan yazi kurbanlarinizda gorulecek kisminda yazdiginiz herhangi bir bilgi ya da yazi sizin internette ki kurbanlariniz arasinda bag olusturdugunuz linkinize - zincir halkaniz- tiklayan kisilere gosterilecek olan kisimdir. Unutmayin ki bu alanda kendi linkinizi nasil kullanmaniz gerektigi konusunda ki kurallara uymaniz gerekmektedir. Uymadiginiz takdirde hesabiniz silinir.

Daha sonra ki secenegimiz sizin kisisel bilgilerinizi icerir. Kisisel bilgilerinize herhangi biri highscore -siralama-dan isminize tiklayarak da ulasabilir. Bu bolgeye istediginiz kisisel bilginizi girip, girmemek tamamen size baglidir.

Hemen kisisel bilgilerinizin altinda sifre degistir kismi bulunmaktadir. Sayet sifrenizi degistirmek istiyorsaniz ilk kutucuga o anki sifrenizi girmeniz gerekmektedir, altta kalan son 2 kutucuga da yeni sifrenizi girmeniz gerekmektedir. Sifrenizi degistirmek istemiyor fakat baska bilgileri degistirmek istiyorsaniz bu kutucuklari -3unu de- bos birakin.

Son secenegimiz olan kayiti sil adi ustunde, hesabinizi siler. Ne kadar sure icerisinde sildigi belirtilmemistir henuz fakat en azindan 1 gun icerisinde olmali ki sayet kararinizi degistirirseniz tikladiginiz kutucuktan, tik'i kaldirmaniz yeterli olacaktir.

Yaptiginiz ayarlarin veritabanina kayit edilmesi icin

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

tusuna basmayi unutmayiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Bitefight Ayarlar Paneli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bitefight Av Paneli
» Bitefight Şehir Paneli
» Bitefight Klan Paneli
» Bitefight BiteFight Yardım