Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bitefight Av Paneli

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Bitefight Av Paneli Empty
MesajKonu: Bitefight Av Paneli   Bitefight Av Paneli Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:45 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Oyunun en can alıcı paneli burası, oyunu oyun yapan yer de diyebiliriz. Bu panel oyundaki kaderinizi belirliyor...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

• 1. Bölüm: Bir düşman bulup düello yapmanız için rastgele arama yapar. Çıkan sonuçta rakibin karakter özelliklerini görebilir, "Saldir" butonuna basarak düello yapabilirsiniz. Savaş raporunuz mesajlara gelecek ve oradan sonucu öğrenebileceksiniz.
  • 2. Bölüm: Buradan belirleyeceğiniz bir süre boyunca çevrede dolaşak insan avlayabilirsiniz. Günde toplam 2 saat av yapabilirsiniz. Bu süre premium üyelerde 4 saattir. Bu şekilde Toplam Ganimetiniz artacak ve ırkınız arasında yükselebileceksiniz. Yüksek Skor bölümündeki listede yer alabilmeniz ve yükselebilmeniz için bu bölümde şanslı olmanız gerekmektedir. Önemle belirtiyorum, 2 saat yaptığınız av ganimetini 10 dakika içerisinde de yapabilirsiniz. Avın sizi köy'e mi yada metropol'e mi götüreceğini bilemezsiniz. Bu nedenle tavsiyemiz 10 dakikalık avlar yapmak ve avlar arasında biraz mola vermek...

10 dakikalık avın tek dez avantajı gelebilecek süpriz sonuçlar... Misal: fenere çarptığınızı ve siz avlanıyorum sandığınız süre boyunca adamınızın 10 dakika boyunca baygın kalmış olduğunu öğrenebilirsiniz.
  • 3. Bölüm: Bu bölümden adını bildiğiniz bir rakibinize direk saldırı yapabilirsiniz. Rastgele rakip aramak yerine, bildiğiniz bir rakip ile düello yapabilirsiniz...
Not 1: Düellolar arasında 15 dakikalık bir zaman ayrımı vardır. Bu süre boyunca beklemek mecburidir. Sistem kısa süreli aralıklarla saldırı yapmanıza izin vermez. Bu 15 dakikalık süre premium oyuncularda 5 dakikadır.

Not 2: Her rakibe bir saat ara ile saldırı yapabilirsiniz. Saldırıya uğramış bir oyuncunun sistem tarafından bir saatlik korunma ve topralanma süresi vardır.

Not 3: Her rakibe 24 saat en fazla 5 saldiri yapabilirsiniz. Aksi taktirde Bashing kuralları gereği ceza alabilirsiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Bitefight Av Paneli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bitefight Şehir Paneli
» Bitefight Ayarlar Paneli
» Bitefight Klan Paneli
» Bitefight BiteFight Yardım
» Yeni Metin2 Paneli