Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hf den açıklama cz atack kalkkıyor

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Hf den açıklama cz atack kalkkıyor Empty
MesajKonu: Hf den açıklama cz atack kalkkıyor   Hf den açıklama cz atack kalkkıyor Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 11:13 pm

Açıklaması İngilizce Olarak:
we are fixing the cz attack now Hf den açıklama cz atack kalkkıyor Smile new version without cz attack will release next week.
Türkçe Olarak:
Şimdi cz de saldırı tespiti vardır. Yeni sürüm de cz de saldırı olmadan önümüzdeki hafta açıklanacak.
Orijinal Türkçe hali:
şimdi cz saldırı tespit vardırHf den açıklama cz atack kalkkıyor Smile yeni sürüm cz saldırı olmadan önümüzdeki hafta açıklanacak. Hf den açıklama cz atack kalkkıyor Smile
Tüm Ko oynuyan arkadaşlarımıza hayırlı olması dilegiyle haftaya hepinize iyi pk lar diliyorum...
https://koxpcu.yetkinforum.com

Hf den açıklama cz atack kalkkıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wallhack koruma sistemi ile ilgili bir açıklama, Açıklama
» Asos Koxp v1817 [Karşı Irk'a Atack] [Adam Kilitleme] [Çok Hızlı Atack] [Oto Ban Yok]
» Asos Koxp v1818 [Karşı Irk'a Atack] [Adam Kilitleme] [Çok Hızlı Atack] [Oto Ban Yok]
» 1835 HerodisBot No Tpt No Dc Seri Cs Warrior Atack Priest Atack Oto Rpr Oto
» pBOT v6.3.2 [Patch 1863] [Assasian Atack Düzeltildi] [Mage Atack Düzeltildi]