Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ex sc Bug Hile

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Ex sc Bug Hile Empty
MesajKonu: Ex sc Bug Hile   Ex sc Bug Hile Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 2:28 pm

Olarak bu kadar biliyorum BDW kazanan, ancak exp ilerleyin verir envanterinizi içinde son 24 saat.
Eğer kullanmak ve dont zaman zaman sınırı sona, bu silinmiş var.
Bu glitch zaman sınırını sıfırlayın. Böylece, herhangi istediğiniz kullanılabilir ilerleyin.
Böylece oyun yeniden 24 saat verir.

Gereksinimleri
1) Beyin
2) exp kaydırma BDW
3) 2 dakika

Yemek tarifi
1) Müdür Billbor için Moradon'da de git
2) tıklayın [Döviz] Sınır koruma kaydırma
3) [üst düzey Gönderen [alt düzey]] için tıklayın
4) Evet'i
5) Ardından [alt düzey] [üst seviyeye]
6) Evet'i
7) ???????
Cool Kar.

Ayrıca birden fazla bir stok olabilir. Sadece koymak BDW senin '1. için envanter ilerleyin ve bir aksaklık yok.
Sonra 1. sırada yer diğer BDW scs yeri ve siz yapın. Sen sc böyle smile.gif's ile envanter doldurabilir

buda ingilizce

Bdw gives exp scroll to winners as we know so , but it last 24 hours in your inventory.
If you dont use it and when the time limit expire , it got deleted .
That glitch reset the time limit . So scroll can be used anytime you want .
So game gives you 24 hours again .

Requirements
1 ) Brain
2 ) Bdw exp scroll
3 ) 2 minutes

Recipe
1 ) Go to Manager Billbor at Moradon
2 ) Click [ Exchange ] Border protection scroll
3 ) Click From [upper level] to [lower level]
4 ) Click Yes
5 ) Then click [lower level] to [upper level]
6 ) Click Yes
7 ) ???????
8 ) Profit.

Also you can stock it more than one . Just put bdw scroll to your 1st place on your inventory and do glitch.
Then place other bdw scs to 1st place and do it as you want . You can fill your inventory with sc's that way Ex sc Bug Hile Smile
https://koxpcu.yetkinforum.com

Ex sc Bug Hile
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wolfteam Hile Wallhack – Bahama – Asmon – Baseye Dönüs – Wallhack – Mod – 2012 Hile indir
»  Her turlu Koxp Tbl Hile soac v31 Kırık Exe mi qir İçeri Merhaba Size Aşşadaki Vercehim isimler Sitedeki Hilelerin İsimlerinin 1 kaçidir.!! Bu sitede 1 milyona KAdar Hile MEvcuttur.. Bu Hileleri Sağdan soldanmı topladılar ?? Hayır Hepsini Kendileri Yapti
»  Her turlu Koxp Tbl Hile soac v31 Kırık Exe mi qir İçeri Merhaba Size Aşşadaki Vercehim isimler Sitedeki Hilelerin İsimlerinin 1 kaçidir.!! Bu sitede 1 milyona KAdar Hile MEvcuttur.. Bu Hileleri Sağdan soldanmı topladılar ?? Hayır Hepsini Kendileri Yapti
» Pvp Hİle Merkezi
» Call of Duty MW 2 HİLE