Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

M2-Life | Level Gösterme | P NPC | %1000 Droplar | Yeni Açıldı | Gel Kral Ol |

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

M2-Life | Level Gösterme | P NPC | %1000 Droplar | Yeni Açıldı | Gel Kral Ol | Empty
MesajKonu: M2-Life | Level Gösterme | P NPC | %1000 Droplar | Yeni Açıldı | Gel Kral Ol |   M2-Life | Level Gösterme | P NPC | %1000 Droplar | Yeni Açıldı | Gel Kral Ol | Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 11:50 pm

Merhaba arkadaşlar.Yeni açılan M2-Life adlı serverimizin tanıtım konusuna hoşgeldiniz.Serverimiz yeni açıldı.Her şey hazır tek eksik sizsiniz M2-Life | Level Gösterme | P NPC | %1000 Droplar | Yeni Açıldı | Gel Kral Ol | Smile

M2-Life | Level Gösterme | P NPC | %1000 Droplar | Yeni Açıldı | Gel Kral Ol | Dividers34ap0oo6

Server Özellikleri:

-Level Gösterme Aktif.
-Droplar %1000.
-Her Şehirde Sabit Npcler.
-G ve P Npc.
-At veren,ışınlayan,gereksiz item silen,kahraman ve zalim yapan Npc.
-Dönüşüm Npc.
-Işınlanma yüzüğü.
-2 Gb. Ram.
-Özel eventler ve yardımsever Gm'ler...

M2-Life | Level Gösterme | P NPC | %1000 Droplar | Yeni Açıldı | Gel Kral Ol | Dividers34ap0oo6

NPC Özellikleri:
-Zırhçı:61 Level zırhlar,41 level kaskları,ayakkabılar,kolyeler,kalkanlar,küpeler,si hirli metal,efsun nesnesi ve arttırma kağıdı vs.
-Silahçı:65 Level Silahları(Su perisi,şeytan çıkarma,şimşek bıçağı vs.),30 Level Silahları,1 Level Silahları...
-P Npc: P veren Npc.
-Işınlayıcı: Sizi yaratığa dönüştürür,gereksiz item siler,kahraman ve zalim yapar.
-Market:+4 Taşlar,Ejderha Tanrısı (zeka,güç vs.),potlar,ışınlanma yüzüğü,delici ve kritik isabet...
-Balıkçı:Beyaz,mavi ve kankırmızı inci.

Oyun Görevli Listesi:

-Justice: Oyunun en yüksek rütbelisidir.Oyunla ilgili problemlerde mutlaka özel mesaj atınız.
-fuLLasS
-Cesar
-LeKe

Oyun Sitemiz:

M2-Life

-Anasayfa: TIKLA
-Oyuncu Sıralama: TIKLA
-Lonca Sıralama: TIKLA
-İndir: TIKLA

Tanıtım Videomuz:

TIKLA

Justice'den Oyunculara:
Sevgili arkadaşlar,
Oyunumuzda hile kullanımı kesinlikle ve kesinlikle yasaktır.Hilenin affı
asla ve asla olmayacaktır.Oyunu karalamak,kirletmek,önüne gelene küfür
etmek ve hile kullanıp kendi egolarını tatmin etmek isteyen arkadaşlar
lütfen oyunumuzu indirmesin ve oyunumuza girmesin.Ayrıca uzun bir süre edit item satışı olmayacaktır ! Her şey Sizin Eğlenmeniz İçin...

M2-Life | Yeni Heyecanlar,Yeni Maceralar...

Emeklerimize Karşılık Bir Yorum Yüzümü Güldürür...

https://koxpcu.yetkinforum.com

M2-Life | Level Gösterme | P NPC | %1000 Droplar | Yeni Açıldı | Gel Kral Ol |
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Açıldı/Kasılmalık Emek Server/Level Gösterimi/4X%DC Çalışmıyor
» Sotka-Mt2 > G Npc > DropLar % 1000 120 SilahLarı
» LEADERS MT2 %1000 DROPLAR VE NPC DE +7 ÇELİK
» KABUSMT2 DROPLAR 1000 GELL +9 ÇELİK 10M
» ReaLisTmt2 / EvenT / DropLar %1000 / orTa deReceLi