Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CRew-M2~|| 53 Lwl Başlangıç // P Npc // Çelik-Muho // 4x Engelli // Emek Serveri // Kapanmaz.

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

CRew-M2~|| 53 Lwl Başlangıç // P Npc // Çelik-Muho // 4x Engelli // Emek Serveri // Kapanmaz. Empty
MesajKonu: CRew-M2~|| 53 Lwl Başlangıç // P Npc // Çelik-Muho // 4x Engelli // Emek Serveri // Kapanmaz.   CRew-M2~|| 53 Lwl Başlangıç // P Npc // Çelik-Muho // 4x Engelli // Emek Serveri // Kapanmaz. Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 11:24 am

-Zırhçıda: Karakterlerin 61 Level Zırhları Kalkanlar, Takılar +9 Olarak Bulunmakta.

-Silahçıda: 2. Düzey 65 Level İtemleri, Dolunay, KDP Bulunmakta.

-Perfect NPC'si Mevcut.

-Leveller Görünyor ve LeveL Sınırı 127.

-GM'ler Sorunlarınızla İlgilenyor. (level item para istediginizde cevap vermezler)

-4x, dc Gibi Hileler Kesinlikle Çalışmamaktadır. CRew-M2~|| 53 Lwl Başlangıç // P Npc // Çelik-Muho // 4x Engelli // Emek Serveri // Kapanmaz. 377621

-Özel NPC Bulunmakta ve Bu NPCde Siyah Çelik Zırhları Muharebe Kılıcı Gibi İtemler Bulunmakta.

-Oyuna 53 LwL at üzerinde başlıyorsunuz.

-Oyun Uzun Zamandır Açık Hiçbi Şekildede Kapanmıcak. afro

-Oyunda Hacklenme gibi Durumlar Kesinlikle Olmaz Sunucu Güvenligi Tam.

-Dönüşüm İtemleri Mevcut. (sirius>kutsal, Yarı insan>sarı Ejderha Katleden gibi..)

-Oyunumuzda Düzenli Olarak Event Yapılmaktadır.

-OX Yarışmamız Sürekli Yapılmakta.

-Türkiyede Bir iLk Olarak Oyunda Gm Ödüllü Soru Soryor OX Dışında. Soruyu Bilen Bişiye Ödül Veryor.

BU KADAR TANITIM YETER DAHA FAZLASI İÇİN GELİN VE GÖRÜN. OYUN ÇOK EĞLENCELİ.

İŞTE LİNK: www.crew-m2.com

Sitede ZEUS Serverine Girin. Diger 2 Serveri Oyuncu Olmadıgı İçin Kapattım. Herkes ZEUS'a.

www.crew-m2.com Hepinizi Beklerim. FARK YARATIR. CRew-M2~|| 53 Lwl Başlangıç // P Npc // Çelik-Muho // 4x Engelli // Emek Serveri // Kapanmaz. 531422
https://koxpcu.yetkinforum.com

CRew-M2~|| 53 Lwl Başlangıç // P Npc // Çelik-Muho // 4x Engelli // Emek Serveri // Kapanmaz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CREW-M2###NPC'DE ÇELİK,MUHO VB.ŞİMDİ 3. SERVER'LA EN İYİ OLMAYA
» 80 Lw Başlangıç 900m/Çelik/Muho Hortlak Vs./5.6.7 EfsunLar BuLunmakta
» AfterMt2 YepYeni EMEK Server 1 LeveL BaşLangıc NPCLer EMEK :) OYUN BOMBOS
» SancakMt2 Süper Bir Sw Asla KapanmaZ..Çelik +65 İtemm GeLLL.! [TL]TuRaN
» BİO MT2 | P NPC -| ÇELİK - MUHO | SON LVL 127 | 120 SİLAHLARI EKLİ | YENİ BİNEKLER VAR !