Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Desert Operations General = Premium ne ise yarar, nasil alinir?

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Desert Operations General = Premium ne ise yarar, nasil alinir?  Empty
MesajKonu: Desert Operations General = Premium ne ise yarar, nasil alinir?    Desert Operations General = Premium ne ise yarar, nasil alinir?  Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 10:28 pm

General olmak için öncelikle Premium olmak gerekir

General olmanın avantajları nelerdir

**YENi**: Size yapilan saldirilarda veya casusluklarda Cep telefonunuza bedavaya SMS gelir. (Turkcell, Avea ve Vodafone icin gecerlidir)
Bunun Icin profilinize (Oyunda üstte cikisin altindaki tus) tiklarsaniz acilan pencerede cep numaranizi 00905321234567
Formatinda araliksiz olarak yazmaniz gerekir.
Profile yazilan numarayi kimse göremez!

Önemli:
1-Her yarim saatte en fazla 2 SMS alabilirsiniz!!
eger bu siniri asan (mesela 30 dakika icinde 3 tane) saldiri/casusluk alirsaniz SMS GELMEZ!!!
2- Sistemimizden gönderilen ve 3. Sahislarin (Turkcell... gibi)
hatasindan dolayi gelmeyen SMS lerden biz sorumlu degiliz. Bu özelligi
kullanip kullanmamak size kalmistir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x505.

1. Reklamsız bir oyun, yani oyun oynarken ekranın sağından solunda reklamlar fırlamaz rahat rahat oynarsınız

2. Ajanlarınız siz online olmadığınızda da çalışır, yani oyunda
çıktınız 1 hafta oyuna girmediniz ajanlara bir inşaat görevi verdiniz
otomatik olarak önceden yapılan bir inşaat varsa o biter bitmez yeni
inşaat başlar veya asker basar

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x418.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x643.

3. Savaş simülatörü, yani bir oyuncuya saldıracaksınız önceden
ittifaktaki birisine saldırdı ve savş raporunu savaş simülatörüne
ekleyerek kendi donanmanızla onunkini sahte bir savaşla karşılaştırarak
sonucu önceden görebilrsin veya tahmini birimler yazarak ordunuzu
deneyebilirsiniz

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 990x646.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024.

4. Gelişmiş not alma: Yazı ve rakamları bildiğin normal programlardaki gibi değiştirebilirsiniz

5. Ticarette bir madenin min.den mi saat.ten mi yoksa max.tan mı satıldığını görebilirsiniz
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 665x517.
min.
saat.
max.

General ne kadar sürer diye sorarsanız hesabınız premium olduğu sürece general olursunuz
Premium almak için tıklayın
https://koxpcu.yetkinforum.com

Desert Operations General = Premium ne ise yarar, nasil alinir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Desert Operations E-Pin nedir nasil kullanilir
» Desert Operations Oyunda birimler savaşta neye göre nasıl kazanır kaybeder
» Desert Operations E- Mail & Şifre Nasıl Değiştirilir?
» Desert Operations savaş nasıl yapılır resimli anlatım
» Desert Operations Nasıl İttifak Kurulur (Resimli Anlatım)