Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Florensia Yetenekler

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Florensia Yetenekler Empty
MesajKonu: Florensia Yetenekler   Florensia Yetenekler Icon_minitimeSalı Ara. 28, 2010 11:45 pm

Unutmayınız ki, canavar yeteneklerini ve çeşitli savaş özelliklerini içeren gelecek dengeleyici yamadan
dolayı, yetenek hasarı hesaplamaları ve değerleri değişebilir.
Dengeleyici yamadan sonra, bu bölüm genişletilecek ve değişik
mesleklerin yetenekleri hakkında daha çok bilgi içerecek.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650x348.

• Yukarıdaki resimde belirtildiği gibi, mesleğinizde yeni yetenekler öğrenebilmek için Yetenek Kitapları almanız gerekmektedir.
  • Her bir yeteneğin öğrenilebilmesi için spesifik seviyesi vardır.
  • Belirli bir seviyenin üstünde yetenekleri öğrenebilmek için belirli bir oyuncu seviyesine ihtiyacınız vardır.
  • Seviye atladığınızda, önceden kitaplar tarafından öğrendiğiniz yeteneklere harcayabileceğiniz Yetenek Puanları kazanacaksınız.
  • Bazı yetenekler sadece spesifik silahlarla çalışırlar. Farenizi
    yetenek penceresindeki yeteneklerin üstünde dolaştırdığınızda size
    gerekli olan gereksinimleri gösterecektir.
  • Bir çok çeşit yetenek kategorisi vardır: Pasif yetenekler karakterinizin yeteneklerini geliştirir, aktif yetenekler ise buff veya saldırı gibi diğer oyunculara veya canavarlara kullanılan etkileri geliştirir.
  • Unutmayınız ki, ataların sihirlerine dayandıklarından dolayı, tüm aktif yetenekler MP tüketir. Melee savaş yeteneklerinin verdiği hasar dahi INT inize eklenen puanlarla artacaktı
https://koxpcu.yetkinforum.com

Florensia Yetenekler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Florensia Hack + ßoT.. Florensia ver1.10.27
» Popomundo Yetenekler
» Yetenekler Penceresi
» Florensia Üyelik
» Florensia nedir?