Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Binekler+BuzCadisi+Su Ejderhasi+Kirmizi Ejderha+Azrail Katı Aktif / G-P-At Npc / Metin2Turk.Us

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Binekler+BuzCadisi+Su Ejderhasi+Kirmizi Ejderha+Azrail Katı Aktif / G-P-At Npc / Metin2Turk.Us Empty
MesajKonu: Binekler+BuzCadisi+Su Ejderhasi+Kirmizi Ejderha+Azrail Katı Aktif / G-P-At Npc / Metin2Turk.Us   Binekler+BuzCadisi+Su Ejderhasi+Kirmizi Ejderha+Azrail Katı Aktif / G-P-At Npc / Metin2Turk.Us Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:35 pm

.. ve Işınlanma Yüzüğü..
Server Acilis Tarihi : 22 Aralık 2010 / 05:00

Evet arkadaslar fazla söze gerek yok basliktan da belli zaten yok yok..

Npc Görüntüleri;
Binekler+BuzCadisi+Su Ejderhasi+Kirmizi Ejderha+Azrail Katı Aktif / G-P-At Npc / Metin2Turk.Us 01
Binekler+BuzCadisi+Su Ejderhasi+Kirmizi Ejderha+Azrail Katı Aktif / G-P-At Npc / Metin2Turk.Us 02

Droplar:
ITEM: %750
YANG : %750
EXP : %750

Metin2Turk Anasayfa;

Www.Metin2Turk.Us

Pack Downlaod;

ul.to csg0tp

veya;

hotfile.com metin2turk.rar.html

veya;

http://www.metin2turk.us/metin2turk.rar
https://koxpcu.yetkinforum.com

Binekler+BuzCadisi+Su Ejderhasi+Kirmizi Ejderha+Azrail Katı Aktif / G-P-At Npc / Metin2Turk.Us
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Binekler+BuzCadisi+Su Ejderhasi+Kirmizi Ejderha+Azrail Katı Aktif / G-P-At Npc / Metin2Turk.Us
» Buz Cadısı Kırmızı ejderha Su ejderhası sabittir daha ne olsun
» Azrail Katı Aktıf/Lwl Gosterme/Gmler İlgili/Max 127/Emek Sw
» klasik mt2 binekler ısınlanma azrail
» MeKaNMT2 4 Server 0 Lag & BoL Event & Azrail Aktif