Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!!

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Empty
MesajKonu: Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!!   Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 10:37 pm

Merhaba arkadaşlar...

Server tanıtımlarında eksik birşey var.Oda server tanıtım
videoları.Kendi serverınizi tanıtırken, neden daha çok oyuncu çekmek
için video yapıp, yaymıyorsunuz? Bu serverınızin ününü ve şanını
geliştirip, insanlara yayacaktır! Her büyük serverın bir tanıtım videosu
vardır, olmalıdır. Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Tv

Bizim bunun için bir sitemiz bile var.

Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! ArrowPrivate Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! ArrowPrivate Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! ArrowPrivate Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! ArrowPrivate Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! ArrowPrivate Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! ArrowPrivate Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Arrow

Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Alert Nasıl Serverimin Videosunu Çekiceğim?
Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Point
CamStudio adlı program amatörseniz yardımcı olabilir, video alma
programıdır.Eğer XFire programı bilgisayarınızda yüklüyse, ayarlarından
xfire codeciğini seçerek.Xfire kalitesinde istediğiniz vede istediğiniz
pixel ayarlamasında(yükseklik-genişlik) video çekebilirsiniz.
Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Checkmark

Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Alert Videomu Çektim Nasil Editleyebilirim? Nasil Üstüne Yazı Yazabilirim? Nasil Müzik Koyabilirim?
Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Point
Eğer amatörseniz, her windowsda bulunan Windows Movie Maker sizin
işinize yarayacaktır.Onu C:/Programfiles/Windows Movie Maker olarak
bulabilirsiniz.Programı açtıkdan sonra çektiğiniz videoyu üstüne
sürükleyerek videoyu koyabilirsiniz.İster yazı, isterseniz
bilgisayarınızdan videonun arkasına müzik koyabilirsiniz.
Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Checkmark

Eğer ustaysanız zaten bu işleri bilirsiniz.Corel Video Studio Pro X2 ve
X3, Ulead Video Studio vs. programlarda ustalaşabilirisniz.Sizi gerçek
bir medya canavarı yapacaktır bunlar.

Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Alert Peki Server Tanıtım Videom Hazır.Onu Nasil Online Olarak Yayınlayabilirim?
Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Point Çok basit...Turkmmo'nun video ve resim upload sitesi ile; www.gameself.com Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Checkmark

Bu siteye girip üye olun ve video upload(yükle) etmeye başlayın ve
videonuz yüklenince, foruma konunun içinde online olarak
paylaşabilirsiniz.

Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Alert
Nasıl GameSelf.com'u kullanabilirim?Uyelik-Giris-Resim*Video Up-Foruma Video*Resim Ekleme
Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Point İşte burda resimli anlatımı var.Tıkla! Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Checkmark

Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Filmstrip Örnek Server Tanıtım Videosu, (MMOMT2) Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Filmstrip

Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Scroll İşlemleri tekrar okuyun, güzel bir video yapıp, serverinizi tanıtın!
Bu sayede serverinze olduğundan daha çok oyuncu çekebilirsiniz!

Faydam dokunduysa ne güzel...Bu konuda her türlü yardım edebilirim.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.
Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!! Link[URL="http://www.turkmmo.com/"]turkmmo[/URL]
https://koxpcu.yetkinforum.com

Private Server Tanıtımlı Video Yapmak! Serverınize çok adam çekmek isteyenler için!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 Pvp Server Serverinize Pack Yapmak Videolu Anlatım
» SERİ NPT Programı Beta v1826 NPT Yapmak İsteyenler Yada Koxpla NP Kasanlar için
» SERİ NPT Programı Beta v1826 NPT Yapmak İsteyenler Yada Koxpla NP Kasanlar için
» Metin2 Video Çekmek+Resimli Anlatım+Program+Full
» Ko Launch - Unblocker 1855 [Tek Client Ve Tek Koxp Çalıştırmak İsteyenler İçin]