Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dofus Sram Hakkında Genel Bilgi!

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dofus Sram Hakkında Genel Bilgi! Empty
MesajKonu: Dofus Sram Hakkında Genel Bilgi!   Dofus Sram Hakkında Genel Bilgi! Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:58 pm

Sram yani bir Mars Wink... Sramlar Traplar konusunda oldukça ustadırlar sadece kendilerinin görebildikleri Traplar(mayın) koyarak yaratıkları tuzağa düşürebilirler, görünmez olabilirler (invisibility) ayrıca "Dagger" weapeonlar konusundada oldukça iyidirler...İkinci silahları "Bow"dur.90 lwl büyüsü "Lethal Attack" oldukça iyi hasar verir..."fear" büyüsü ile rakibinizi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz..."Chakra concentration" büyüsü ile kendinize yüksek strength verebilir, "Chakra ımpulse" büyüsü ile critical hitinizi arttırabilirsiniz...Sonuç olarak sramlar iki tip olur: "Strength" ve "Agility"... farao

Alıntıdır!
https://koxpcu.yetkinforum.com
koxpcu

koxpcu

MesajKonu: Geri: Dofus Sram Hakkında Genel Bilgi!   Dofus Sram Hakkında Genel Bilgi! Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:59 pm

Sramın Tuzaklarını Gormek Bir Hayli Zordur Bunun İçin Hislerinin İyi Olması Gerekir
Hisleri Saglamsa Bile Sramın Elinden Kurtulamaz Cunku Sram Onu Mass Trapın İçine Alırsa Kucucuk Bir
Kıpırdamada Patlar Sramın En Onemli Ozellikleri Trick Trap Tricky Blow(Trick yi Koyup Trick Blowu Wurun İyi Bir Can Kaybı Yasanır Sonra Gorunmezlik Gorunmez Olunca Rakiplerin Seni Ancak Guc Yaptıgında Gorur Bide
Trick Blowla Herhangi Birseyi Carptırdıgında Super Can Gider Oyle Yaptıgında Kendinde Buyuk Karakterleri Kesbilir Sonra Double war Doublenin En Onemli Ozelligi Rakibinin Onunu Kapatması Onunu Kapatınca
Tabiki Size Vuramıo Vuramayınca Yandan Yandan Ataklar Yaparak Rakibinize Yene Bilirsiniz (bende bir sramım 43 lwlim) bugunluk Bu Kadar
koxpcu

koxpcu

MesajKonu: Geri: Dofus Sram Hakkında Genel Bilgi!   Dofus Sram Hakkında Genel Bilgi! Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 7:00 pm

Öncelikle bu yolu uygulayabilmek için p2p olmanız şart.

1-tricky trap 5 yapılacak.(kolay kasmak için)
2-tricky blow 5 yapılacak.(yine kolay kasmak için)
3-mass trap 5 yapılacak.

Bu 3 ünü açtığınızda incarnamda terör estirirsiniz.3 yapmak yeterli demiştim hatırlıyosanız bilmem.

bunda niye 5 oldu :

5 oldu çünkü attackı daha fazla

peki bunun normalinden farkı ne ?

eski patchde böyle bir şey yoktu yani tricky trap 2 ap değildi

ama şimdi 2 ap 21 e kadar 3 tane trap ile dehşet kasacaksanız tricky blow ise itmenizi sağlayacak.21 olunca gob set takmanız gerekiyor.

gob seti fll takınca 7 ap olacak peki bu ne işe yarıyacak.

1-Mass trap koyacaksınız
2-Tricky trap 2 ap olduğu için onuda koyacaksınız.

Peki bu işte p2pnin önemi nedir.Tricky trap bir süre sonra işinize yaramayacak.p2p olduğunuz için sram statueye(p2p bölgesindekine) gidip skill sıfırlama potundan 2 tane alacaksınız(tanesi 1kk yani 1.000 kamas) bu sayede o 2 skilli kapayıp sramınızı düzene yeniden sokabileceksiniz

Yardım edebildiysem ne mutlu bana.

Dofus Sram Hakkında Genel Bilgi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dofus Enutrof Hakkında Genel Bilgi!
» Dofus Online Cra Hakkında bilgi
» Han Savaşları Binalar Hakkında Genel Bilgi
» Dofus Online oyun içi bilgi
» Dofus Online Alchemist Hakkında Kısa bilgi