Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dofus Online Dükkan Açmak

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dofus Online Dükkan Açmak Empty
MesajKonu: Dofus Online Dükkan Açmak   Dofus Online Dükkan Açmak Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:32 pm

Slm arkadaşlar, şimdide sizlere dükkan nasıl açılır onu anlatacağım! Smile Öncelikle dükkan açmanız için PVP (Paralı Üye) olmanız lazım! Bunu hllederseniz dükkan açma hakkına sahip olursunuz! Wink

1.) Dükkan açmak istediğimiz noktaya geliyoruz! (Her haritada en fazla 6 satıcı bulunma hakkı vardır!)
2.) Kendi üzerimize tıklıyoruz ve çıkan küçük menüden Organize my shop'a tıklıyoruz!
3.) Sağ yanda kendi materiyalleriniz ve itemleriniz, sol anınızda ise dükkana koyacağınız ürünlerin bölümü (Stock) gözüküyor!
4.) Satmak istediğimiz materiyale tıklıyoruz ve karşımıza ürünün bilgileri çıkıyor, alttada Quantitly ve Prince per unit diye iki şey çıkıyor. Bunlardan Quantitly satacağınız mal sayısını (aynı mal için geçerli!), Prince per unit ise parça başına kaç kamasa satacağınızı yazıyorsunuz!
5.) Bunları belirledikten sonra en altta Put of for sale diy bir tuş var, ona tıklayın! İşte şimdi Stockumuzda ürünümüz gözükür!
6.) Yine aynı yolla satacağımız ürünleri koyup bitirdikten sonra artık oyundan çıksak bile stockumuzda o ürün hep durur.
7.) Artık satışımıza başlayabiliriz! Kendi materiyal listemin üstündeki kapatma tuşunun hemen solunda Switch the merchant mode diye bir tuş var, ona tıklıyoruz! Çıkan uyarılara Yes diyoruz ve PVP üyeyseniz artık satışımız olduğumuz yerden başlıyorr! farao

GÜZEL UYRI!: Satış yaptığınız süre boyunca diyer online oyunlar gibi tezgahın başında beklemek zorunda değilsin! O orda satış aparken, siz normal bir şekilde Dofus oynamaya (aynı charınızla bile!) devam edebilirsiniz! Very Happy Smile Haydi kolay gelsinn!.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Dofus Online Dükkan Açmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dofus Online rehber
» Dofus Online okçu
» Dofus Online Feca's
» Dofus Online Meslekler
» Dofus Online karakter ler