Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Popomundo Oynama Klavuzu

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Popomundo  Oynama Klavuzu Empty
MesajKonu: Popomundo Oynama Klavuzu   Popomundo  Oynama Klavuzu Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 3:03 pm

Oynama Klavuzu

Oyuna yeni dahil olan birisinin oyunun geliştirilmeye açık yapısıyla karşılaştığında şaşırması çok doğaldır. Eğer aynı dertten muzdaripseniz, sizin için genel olarak yapmanız gerekenlerin minik bir listesini hazırladık.

� "It's POP!" adlı online dergimizi okuyun. Bu, her bölgeye özel olan dergi, oyuncular tarafından, oyuncular için oyun içinde olan bitenler hakkında yazılmış makaleleri içermektedir. Aynı zamanda derginin içeriğinde "Özel Dosyalar" adı altında, şehir içindeki mekanların, konser davetlerinin, iş ilanları ve benzeri tekliflerin bulunduğu bir bölüm de bulunmaktadır. Dergiye "Şehir" ve "Camia" sayfalarından ulaşabilirsiniz.

� Kendi şarkılarınızı şimdiden yazmaya başlayın. Bunun için "Şarkılar" bölümüne girmeniz yeterlidir.

� Bir grup kurun ya da kurulmuş olan bir tanesine dahil olun.

� Grubunuzun repertuarına yeni şarkılar ekleyin. Bu şarkılar size ait olmak zorunda değillerdir. Basit olarak "cover" diye adlandırabileceğimiz bu şarkılar oyuna hızlı bir başlangıç için faydalı sayılırlar.

� Şehrinizde mevcut olan bir Stüdyoyu kiralayarak, repertuvarınızdan seçtiğiniz şarkıların pratiğini yapın, böylece konser esnasında parçalarınızı daha iyi çalabilirsiniz.

� Konser verebileceğiniz bir klüp bulun, bunun için klüp yöneticisiyle mesajlaşabilir ya da "It's Pop" da çıkan açık konser tarihlerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

� Seyircilerinizi kendinize hayran bıraktıracak bir konser tasarlayın.

� Konser bitimiyle, hakkınızda yazılan yorumları okumak için kariyer sayfanızdan son konserinizin kritiğini okuyun.

Böylece oyuna ilk çentiğinizi attınız. Gerisi tamamiyle size kalmış. Daha iyi ve daha fazla şarkılar yaparak hayran kitlenizi genişletebilir, single ve albümler çıkaratarak şöhretinizi katlar ve adınızın dünya çapında duyulmasını sağlayabilirsiniz.

Bunu yapacak cesaretiniz var mı?
https://koxpcu.yetkinforum.com

Popomundo Oynama Klavuzu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CS 1.6 ONLİNE OYNAMA
» Floriensa Oynama ve Kurulum
» Mame32'de PSX Oyunlarını Oynama [Resimli Anlatım]
» Rahip klavuzu
» Metin2 patron bos klavuzu