Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KingsAge Köyler Hakkında Bilgiler

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

KingsAge Köyler Hakkında Bilgiler Empty
MesajKonu: KingsAge Köyler Hakkında Bilgiler   KingsAge Köyler Hakkında Bilgiler Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:24 pm

Köyler

Kingsage de ana oyun öğesi yerleşim birimleridir. Her yerleşim biriminin haritada kendine ait bir pozisyonu vardır ve kordinatlar ile temsil edilir. Her yerleşim biriminin kendine ait adı ve oyuncusu vardır. Eğer yerleşim birimi herhangi bir oyuncuya sahip değilse terkedilmiş köy olarak nitelendirilir. Eğer oyuncu yerleşim biriminin isminden memnun değilse ismi değiştirebilir.

Her yerleşim oyuncunun belirli aktivitelerini sürdürebilmesi için bazı binalara sahiptir. Kaynaklar üretilir askerler üretilir ve araştırılır. Bu yerleşimin savaşmasına ve savunmasına izin verir. Yerleşimlerin artmasıyla güç artar ve fethedilmesi daha zor hale gelir.

Bonus Köyler

Bazı yerleşimler bonus köyü olarak nitelendirilir. Her köy sadece bir bonusa sahip olabilir.

• 10% daha fazla odun
  • 10% daha fazla taş
  • 10% daha fazla cevher
  • 10% daha fazla vatandaş
  • 10% daha hızlı asker eğitimi
  • 3% daha fazla hammadde üretimi
Terkedilmiş köy

Dünyanın bazı bölgelerinde terkedilmiş köyler vardır. Bu köyler bir zamanlar hesapları olan ama daha sonra inaktiflik sebebi ile silinen oyunculara aittir. Bu köyler unutulmuşlar ve soyguncular tarafından ele geçirilmişlerdir.

Terkedilmiş köyler normal köyler gibidirler fakat tek farkı oyuncular tarafından değil de soyguncular tarafından kontrol edilirler. Soyguncular köyün gelişimini devam ettirirler[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bina inşaa ederler ve askeri birimler oluştururlar ve böylece binanın puanının artmasını sağlarlar.
https://koxpcu.yetkinforum.com

KingsAge Köyler Hakkında Bilgiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KingsAge Harita Hakkında Bilgiler
» KingsAge Oyun Hakkında Diğer Bilgiler.
» KingsAge online İttifak Kurma Hakkında Geniş BiLgi
» Gladiatus Hakkında Genel Bilgiler
» KingsAge Profil