Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rakion Oyunun amacı

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Rakion Oyunun amacı Empty
MesajKonu: Rakion Oyunun amacı   Rakion Oyunun amacı Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:43 pm

Baktım Kimse açmıyo ben açıyım dedim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Size Guzel bir rehber hazırlamaya calıstım iyisallah size yardimim dokunmustur(cok konusmadan rehbere geciyom [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.])

Oyunun ama [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Oyunun amacı diğer oyunların amacı gibi lwl atlayıp ve itemler alıp oyunun kralı olmak ama bu oyunu diğerlerinden ayıran ozellik tek bi yogunluk uzerine cokupde zevksiz zevksiz kasmak degil(yani 10 canawar kes 20 canawar kes 50 canawar kes 500 canawar kes amacı yok [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) Ve ayrıca kendinize yardımcı(yaratık) alıp onlarıda bırakıp beraver savasa biliyorsunuz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Rakion Oyunun amacı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Popomundo Oyunun Amacı
» divine edges Oyunun hikayesi
» divine edges Oyunun Harita
» Rappelz Online OYunun HiKaYesi
» Son savaş Oyunun Asker Resimleri