Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cep telefonunda Knight online Oynamak

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Cep telefonunda Knight online Oynamak Empty
MesajKonu: Cep telefonunda Knight online Oynamak   Cep telefonunda Knight online Oynamak Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:20 am

Charınızı pazara yada partiye bırakıp gittiniz ama dc oldu. girebileceginiz bi yerde yok... müdahale edebilmek ne kadar güzel olurdu degil mi?

Artık uygun telefonlarla ve programla mümkün. Aşagıdakiler telefonumun ekranından aldıgım ss ler:

Cep telefonunda Knight online Oynamak 034m

Cep telefonunda Knight online Oynamak 0360

Cep telefonunda Knight online Oynamak 039b

Cep telefonunda Knight online Oynamak 037b

programın kullanımı cok kolay bilgisayarlardan birinde kod oluşturup telefondan yada bilgisayardan o kodu giriyorsunuz baglantı tamam. (zaten programı bi çok kişi biliyordur bilmeyenler için söylemiş olalım)

Gerekli malzemeler :

-Team viewer programı (bilgisayar ve telefona yüklenecek)
-Uygun cep telefonu ve internet bağlantısı (team viewer yüklenecek ve 3g yada wi-fi ile bağlantı kurulacak)

Ben Besiktaslii34 burası frmtr knight online bölümü artık 1000 tl peşinat veren yada mevcut iphoneu olan herkes mobil baglantıyla girebilecek. yaptım olacak Cep telefonunda Knight online Oynamak Biggrin

resimlerde gözüktügü üzere klavye ve mouseu direk bilgisayar basındaymıs gibi kullanabiliyorsunuz. program uzaktan baglantı kullandıgı için biraz yavaş ama kesinlikle iyi iş görüyor. benim gibi okul iş vs durumlardan dolayı sorun yaşıyorsanız çok işinize yarayacaktır Cep telefonunda Knight online Oynamak Wink
https://koxpcu.yetkinforum.com

Cep telefonunda Knight online Oynamak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Online MultiClient Çift Knight Açma Çoklu Knight Açma 1865 Koxp Rardan Cıkan Dosyayı Knight'ın İçine Atın. Ve Çalıştırın. Download : http://www.sendeindir.com/download.php?file=701Koxp1865v4.0.rar
» 1861 Knight Online Multi Client Xp-W7-Wista (8x Knight Online Login)
» Knight Online MultiClient, Çift Knight Açma, Çoklu Knight Açma, 1866 Koxp
» knight online oto ban kaç gün
» Knight Online MultiClient, Çift Knight Açma, Çoklu Knight Açma, 1867 Koxp