Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hero Online İtemlerin Upgrade Oranları

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Hero Online İtemlerin Upgrade Oranları Empty
MesajKonu: Hero Online İtemlerin Upgrade Oranları   Hero Online İtemlerin Upgrade Oranları Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 3:11 pm

İtemlerin Upgrade Oranları Hazırlayan: UltimateHit
-------------------------------------------------------------------------------------------

evet arkadaşlar bu oranlar çoğunluk üzerinden yazılmıştır ama unutmayınki hiçbir kesinliği yoktur. O yüzden + basarken tedbiri elden bırakmayın Hero Online İtemlerin Upgrade Oranları Biggrin . Arkadaşlar elime geçen son verilerle beraber dökümanımız biraz daha genişlemiştir. Sitemize genişletilmiş halini ekliyorum. Kristall Topları daha yiksek upgrade şansı veriyorsa neden onları diğer +2 +3 gibi itemlerde kullanmıyoruz gibi bir soru aklınıza takılırsa cevabı şudurki Kristal Topları yalnızca +7 itemlere uygulanabilmektedir. Aşşağıda Değerli Silahlar olarak kastettiğim silahlar Violet= Sword, Blade, Axe veya Toxin= Blade, Bow, Spear gibi silahlar ve üstündekiler için geçerlidir. Değerler USA Hero için geçerlidir. Hero Türkiye de aynı değerlerin kullanılıp kullanılmayacağı bilinmiyor bilginize.

Hero Online İtemlerin Upgrade Oranları Upgradeoranlarxj3
https://koxpcu.yetkinforum.com

Hero Online İtemlerin Upgrade Oranları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hero Online Hero'da LOT Sistemi Nasıl İşler
» Hero Online Silahlar
» Hero Online Karakterler
» Florensia Online İtem Upgrade (+ Basmak)
» Hero Online Efsane Görevleri