Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sXe Not Defteri Hatası Alanlar Buraya

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

sXe Not Defteri Hatası Alanlar Buraya Empty
MesajKonu: sXe Not Defteri Hatası Alanlar Buraya   sXe Not Defteri Hatası Alanlar Buraya Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 8:15 am

Arkadaşlar sXe'de not defteri hatası alanlar,Yani sxeli bir servera girdikten sonra serverdan atıp not defteri açılan kişiler Not defterinde yazanları buraya gönderirlerse yardımcı olmaya çalışırım...

Not defterinde hatanın nedeni yazar.O yüzden herkezin sorunu bir olmayacağı gibi herkezin çözümüde bir olmaz.Basit bir hata için format atmak gereksizdir.Çoğu hatanında belirli çözüm yolları var zaten...

Önemli NOT :
Hata alan arkadaşlar şuanda sXe'nin kullanılmakta olan son versiyonunu BURADAN indirip yükleyin ve tekrar deneyin.Tekrar hata alırsanız o logu yollayın...

sXe'de Virüs'ten dolayı hata alanlar :

Eğer virüs yüzünden sxede hata alıyorsanız ve zararlı temizliği konusunda yeterli bilgiye sahip olmadığınızı düşünüyorsanız aşağıda verdiğim programları kullanarak tarama yaptırabilirsiniz...
(Not : Ikiside ücretsiz sürümdür.Bilgisayarınıza kurduktan sonra güncelleme yapmayı unutmayın...)

Malwarebytes' Anti-Malware ( Version: 1.46 ) ( 5.9 MB )

SUPERAntiSpyware Free Edition ( Version: 4.40.1002 ) ( 8.7 MB )

ÖNEMLİ NOT : Iki yazılımda Malware ve Spyware temizleyicidir, Anti-Virüs DEĞİLLERDİR ve bu yüzden sağlam virüslere karşı etkili değillerdir.Boyutlarının küçük olması ve ücretsiz olmaları sebebiyle isteyenler tarama yaptırarak çözüm arayabilirler.Çözüm bulamayanların anti-virüs kurmaları
https://koxpcu.yetkinforum.com

sXe Not Defteri Hatası Alanlar Buraya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Standart APR Hatası Alanlar Buraya
» 1299 Myko Hackshİeld Hatasi Alanlar Buraya
» sXe InJected Not Defteri Hatası Çözümü %90
» Rakion Oyuna Girerken Hata Alanlar Buraya..! Alıntı [RESİMLİ]
» ???????? Hatası Alanlar