Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Counter Strike Orjinal CS dosyaları

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Counter Strike Orjinal CS dosyaları Empty
MesajKonu: Counter Strike Orjinal CS dosyaları   Counter Strike Orjinal CS dosyaları Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 8:12 am

Orjinal CS dosyaları :
Link 1 (Freakshare)
Link 2 (Hotfile)
Link 3 (Fileserve)

(Orjinal CS Dosyaları : Genelde hile amacıyla değiştirilen bazı dosyaların orjinalleridir.Bazende herhangi bir sebeple silinirler ve eksik olduklarında oyun ya hiç açılmaz yada açıldığında hata verir.Orjinalleriyle değiştirerek sorundan kurtulabilirsiniz...

Orjinal CS Dosyaları adlı Zip'in içinde yer alanlar :
w_9mmclipt.mdl , vstdlib_s.dll , voice_speex.dll , voice_miles.dll , vgui2.dll , tier0_s.dll , steamclient.dll , Steam.dll , particleman.dll , Mssv29.asi , Mssv12.asi , Mp3dec.asi , mp.dll , hl_res.dll , hl.exe , hl.dll , DemoPlayer.dll , DemoEditor.dll , Core.dll , GameUI.dll , Client.dll)

ÖNEMLİ NOT : Dosyalar orjinal CS sürümlerinden alınmış olup kendi başlarına kullanıldıklarında hiçbir işe yaramazlar.Konu altından Full sürüm linki veya patch isteğinde bulunmayın.Full sürüm için lütfen oyunun ücretli sürümünü satın alınız...
https://koxpcu.yetkinforum.com

Counter Strike Orjinal CS dosyaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Counter Strike 1.6 & Counter Strike 1.5 & Half Life MAP ARŞİVİ
» Counter Strike v23 Patch
» Counter Strike dot.spr" Dosyası
» Counter Strike 1,6 walhack
» Counter Strike 1.6 Hileleri