Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonsuz Macera Çift Sınıf Sistemi: (Dual Class)

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Sonsuz Macera Çift Sınıf Sistemi: (Dual Class) Empty
MesajKonu: Sonsuz Macera Çift Sınıf Sistemi: (Dual Class)   Sonsuz Macera Çift Sınıf Sistemi: (Dual Class) Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 6:21 pm

Çift Sınıf Sistemi: (Dual Class)

Yeni bir karakter yarattığınızda "warrior", "scout", "priest", "knight", "mage" veya "rogue" sınıflarından birisini seçiyorsunuz. 10. seviyeye geldiğinizde ise ikinci sınıfınızı seçebilme hakkına sahip oluyorsunuz. 10. seviyeye geldikten sonra Varanas şehrindeki sınıf liderlerinden ikinci sınıfınızı öğrenebilirsiniz.

Çift sınıfınız olsa bile yaptığınız işlerin tümü sonucunda kazanacağınız her çeşit puan birinci sınıfınıza eklenecektir. Ayrıca biriken yetenek puanlarınızı da yalnızca birinci sınıfınız için kullanabilirsiniz.

Birinci sınıfınız ile ikinci sınıfınızın yerlerini değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle evinize gidip, daha sonra evinizdeki NPC ile konuşup, sınıfınızda değişiklik yapmak istediğinizi söylemelisiniz.

Çift sınıf sisteminin avantajı ise aynı anda farklı iki sınıfın yeteneklerini kullanabiliyor olmanız. Her sınıfın yetenekleri iki gruba ayrılmış durumdadır. Bunlardan birinci grupta olan yetenekler sınıfı birincil veya ikincil tutmadan kullanabileceğiniz yeteneklerdir. Diğer gruptaki yetenekleri ise yalnızca o sınıfı birincil tuttuğunuzda kullanabilirsiniz.

Çift sınıf sistemini kullanmak karakterinize bir çok avantaj sağlar. Böylece, iki farklı sınıfınızın da avantajlarından yararlanabilirsiniz. Örneğin, ikincil sınıfınızı "scout" seçerek yay kullanabilirsiniz, veya "warrior" seçerek balta kullanabilirsiniz. Bu şekilde bir büyücü olarak silah kullanabilir veya bir yakın dövüşçü olarak uzaktan kullanılan silahlardan faydalanma imkanınız olur.

Çift sınıf kullanmak sadece size avantaj sağlamakla kalmaz, beraberinizdeki arkadaşlarınıza da farklı seçenekler sunar. Grup içerisinde farklı sınıf kombinasyonlarını kullanarak gücünüzü arttırabilirsiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Sonsuz Macera Çift Sınıf Sistemi: (Dual Class)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sonsuz Macera Runes Of Magic TR [2. Sınıf Seçme Resimli Anlatım]
» Sonsuz Macera Ev Sistemi
» Sonsuz Macera Zanaat sistemi:
» Rappelz Online SkiLL açma Ve sınıf(Class) seçimi
» Sonsuz Macera exp tablosu