Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonsuz Macera Zindanlar:

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Sonsuz Macera Zindanlar: Empty
MesajKonu: Sonsuz Macera Zindanlar:   Sonsuz Macera Zindanlar: Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 6:21 pm

Zindanlar:

Taborea dünyasında bulunan bir çok geniş açık alan dışında bir çok da mağara ve maden bulunmaktadır. Bu mağaralarda derinlere indikçe çok tehlikeli yaratıklara ulaşabilirsiniz.

Zindanların derinliklerine ulaşabilmek için eksiksiz grubunuzla sağlam adımlar atmalısınız.

Zindanlarda rastladığınız bir çok yaratığın seviyesini görebilirsiniz ancak bazılarında seviye yerine bir taç resmi ile karşılaşırsınız. Bu tipteki yaratıklar oldukça tehlikelidir.

Zindanlardaki her şey her seferinde aynı olmayabilir. Farklı yerlerde yaratıklar, farklı yerlerde hazineler ile karşılaşabilirsiniz. Bazı zindanlar her girişte farklı bir düzene girmektedir, böylece zindanları tekrar tekrar keşfetmeniz gerekebilir. Örneğin güçlü bir grup yaratığın yerini öğrenip ona göre taktik yaptıysanız, bir sonraki gidişinizde bu yaratıklar size farklı bir yerde sürpriz yapabilir.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Sonsuz Macera Zindanlar:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sonsuz Macera Rehbere
» Sonsuz Macera Ev Sistemi
» Sonsuz Macera exp tablosu
» Sonsuz macera Exp Tablosu
» Sonsuz Macera Sistem Gereksinimleri