Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonsuz Macera Runes Of Magic TR [Makrolar][Resimli Anlatım]

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Sonsuz Macera Runes Of Magic TR [Makrolar][Resimli Anlatım] Empty
MesajKonu: Sonsuz Macera Runes Of Magic TR [Makrolar][Resimli Anlatım]   Sonsuz Macera Runes Of Magic TR [Makrolar][Resimli Anlatım] Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 6:11 pm

Runes Of Magic TR [Makrolar][Resimli Anlatım]
ESC Tu؛una basarak penceremizi açıyoruz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768.

Makro Kodlarımıza Geçiyoruz..

Basit Makrolar: (Güncellendi)
/s - Genel Chat
/b - Bِlge Chat
/k - Klan Chat
/f "oyuncu ismi" - ِzel mesaj
/fısılda "oyuncu ismi" - ِzel mesaj
/fisilda "oyuncu ismi" - ِzel mesaj
/yap "skill adı" (skill kullanır)
/kullan "item adı" (e؛ya kullanır)
/wait "# saniye" (# number anlamindadir oraya rakkam gelir. rakkamınızı .50 ؛eklinde yazarsaniz 50 salise demektir.)
/davet "oyuncu adı" (partiye davet edersiniz)

/uyu
/sinirli
/dans v.s.

Denenmis Skill Combosu:

Kod:
/yap "Skill Adı"
/wait .75
/yap "Skill Adi"
/wait .75
/yap "Skill Adi"
/wait 2
Sabit Oyuncu Grubunuza Parti Daveti Macrosu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]parti limitine kadar çoğaltilabilir)
Kod:
/davet "Oyuncunun Adı"
/davet "Oyuncunun Adı"
/davet "Oyuncunun Adı"
FRAPS VE PİNG KONTROL YAZILARINI EKRANIN ÜSTÜNE ALMAK İÇİN (Fraps ve Pink kontrol ekrani CTRL+X ile açılmakta ve Chat ekranina denk gelmektedir. Resimde bu makronun onu nereye çektiğini görebilirsiniz.)
Kod:
/komut ChatFrame1:SetWidth(457); FramerateText:ClearAllAnchors(); FramerateText:SetAnchor("TOPLEFT", "TOPLEFT", WorldFrame, 334, 4); FramerateText:Show();
MOBLARIN GERÇEK HP SİNİ GÖREBİLMEK İÇİN:
Kullanımı, mobu (yaratığı) tıklayın ardından kaydettiğiniz bu makroyu kullanin ve chat ekraninda mobun HP sini görün. Ancak HP si full olan moblarda tam çalışıyor.

Kod:
/komut DEFAULT_CHAT_FRAME:AddMessage(UnitName("target").." has "..UnitChangeHealth("target").." health.");
Alternatif (mobun adı, leveli ve hp si chat ekraninizda yazar)

Kod:
/komut DEFAULT_CHAT_FRAME:AddMessage( UnitName("target") .. " [Level:" .. UnitLevel("target") .. "] [Health:" .. UnitChangeHealth("target") .. "]" );
KENDİNİ TARGETLEMEK İÇİN
Kod:
/komut TargetUnit("player");
TARGETİN CLASSINI GÖRMEK İÇİN

Kod:
/komut local mainClass, subClass = UnitClass("target"); DEFAULT_CHAT_FRAME:AddMessage( mainClass .. "/" .. subClass );
İTEM DAMAGE EKRANI YERİNİ DEĞİŞTİRMEK İاİN
NOT: Kodda verilen -20, -150 ekran üstündeki koordinatlardir bunlari istediğiniz gibi deği؛tirebilirsiniz.

Kod:
/komut EquipDameFrame:ClearAllAnchors(); EquipDameFrame:SetAnchor("BOTTOMRIGHT", "BOTTOMRIGHT", WorldFrame, -20, -150);
HERHANGİ BİR YERDEYKEN BANKADAKİ İTEMLERİ GÖREBİLMEK İÇİN
NOT:Bankayı bu makro ile açtığınızda item koymayi ya da bankadan item almayi denemeyin oyundan koparsiniz ve oyuna geri dönmeniz çok zor olabilir.

Kod:
/komut ShowUIPanel(BankFrame);
EVDEKİ SANDIĞI GÖREBİLMEK İÇİN
NOT: Evdeki sandığınızı bu makro ile açtığınızda item koymayi ya da bankadan item almayi denemeyin oyundan koparsiniz ve oyuna geri dönmeniz çok zor olabilir.

Kod:
/komut HouseStorageManagerFrame.StorageFrameTable[1]:Show()
OTOMATİK MANA SCRİPTİ (TEST EDİLDİ ÇALIŞYOR)
macro1 (hotbarda 64 nolu yerde duruyo)
Kod:
/komut if (UnitMana("player")/UnitMaxMana("player")<=.30) then UseAction(15); end
/komut UseAction(65);
macro2 (hotbarda 65 nolu yerde duruyo)
Kod:
/wait 1.5
/komut UseAction(64)
Karakterin manasi %30'un altina düşünce otomatik olarak Hotbarda 15 nolu yerde duran mana potunu içiyor.
Makrolari farkli yerlerde kullanirsaniz 64-65 değilde 39-40 gibi o zaman makrodaki rakkamlari değiştirmeniz lazım. Ayni şekilde mana pot 15 de değil 25 de duruyorsa onu da değiştirmeniz lazim.
Hotbar Numaralari
Main Bar: 1-20
Upper Bar: 21-40
Right Bar: 41-60
Left Bar: 61-80

Yazdıklarımla ilgili sormak istediklerinizi bildiğim ölçüde cevaplamaya çalışıcam.

Bazı arkadaşlar kodlar çalışmıyor diyordu. Hepsini test ettim %90'ı çalışıyor.
Kodlar RoMTR'de kullanılacak hale getirilmişitir.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Sonsuz Macera Runes Of Magic TR [Makrolar][Resimli Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sonsuz Macera Runes Of Magic TR [2. Sınıf Seçme Resimli Anlatım]
» Sonsuz Macera Runes Of Magic TR [Elit Skilleri Açma][Resimli]
» Sonsuz Macera Runes of magıc tanıtımı
» Sonsuz Macera /runes of magıc Karakterler
» Runes of magıc / sonsuz macera Kalin Tapınağı