Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1859 japko np kasma + oyuna girmesorunu +item kiralama yerine gidiş

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

1859 japko np kasma + oyuna girmesorunu +item kiralama yerine gidiş Empty
MesajKonu: 1859 japko np kasma + oyuna girmesorunu +item kiralama yerine gidiş   1859 japko np kasma + oyuna girmesorunu +item kiralama yerine gidiş Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 5:47 pm

bukonuyu umarım sabitlerler tüm yazdıklarım tüm oynayan kişilerin cok işine yarıycakdır konuya bakan kişi hepsini okumadan gecmesin yararına olucakdır
oyuna girmebeyler 1859 pachde oyuna girerken siteden yönlendiriyo bunun cözümü sat bölge ayarları japonya yapmanız gerek
en seri np kasm yönteminp kasmak istiyosanız karuslar luferde chaos map veren kızı kesmeniz gerek karus bankasının ordaki ufak kayık gibi şey var o 100np verir beluada goblinlerde 3 dane npc var biri taş biri ocak biride dikili taş gibi bişey var sonda deniz falan var orayı bulum 2 dane kasa şeklinde npc var bunlardan 300np +30küsür k alırsınız ayrıca twondaki capa veren 3dane npc 200küsü np verir biri cıkışda biri cıkışda sol tarafdaki kazma alanında digeriyse garazy oz a giden yerdeki sag tarafdaki kazma alanında
item kiralamabeyler lufer de yada maradonda gateden en sonun cu yeri secmeniz gerek ve ışınlandıgınızda maradon twondaki merdivene cıkarken npc var 3 dane biri atak def hp veren biri görev yanındaki ise item kiralıycanız adam dır 46 59 lvl olmanız yada 36 46 arası yada 60 69 arası diye gidiyor bu lvl ler arası kiralaya bilirsiniz ve ayrıca
item kiralanan yerden np alma gidiniz item kiralamayeri aslında oseverin 2ci kısmıdır 1de npc leri kesdiyseniz orda hala duruyorlar hepsini kesin keyfinize bakın benden bukadar umarım işinize yarar şeylerdir
https://koxpcu.yetkinforum.com

1859 japko np kasma + oyuna girmesorunu +item kiralama yerine gidiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JapKO'da İtem Kiralama Resimli Anlatım
» AlemKO Türkiyenin En Iyi Serverı 7/24 (Ronark Land+Ardream) [KROVAZ iTEM][JAPKO ITEM]
» Japko Online Japko ingilizce patch
» Japko Online Oyuna ve Siteye Girmenin Yolu (Anlatım)
» JAPKO Yeni Üyelik Alımı ve Oyuna Girmek (Resimli) (21.04.2010)