Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En güncel dolandırıcılıklar okuyun ve dolandırılmayın.

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

En güncel dolandırıcılıklar okuyun ve dolandırılmayın. Empty
MesajKonu: En güncel dolandırıcılıklar okuyun ve dolandırılmayın.   En güncel dolandırıcılıklar okuyun ve dolandırılmayın. Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 7:10 pm

Yöntem 1

başıma gelen olayı anlatıyorum(gerçi ben aşırı alkollüydüm ama genede okuyun aklınızda bulunsun):

400mden +1 reb sherion koymuşum ara ara pazara bakıyorum bir yandanda içiyorum herneyse elemanın teki pm attı dedi en son ne olur,dedim oluru bu.Aradan 1dk geçti tamam town at buy kurdum bırakırsın ben wc gidiyorum dedi.Şüphelenmedim hiçbirşeyden tamam dedim itemi satmadı rpr yapmaya gideyim dedim geri dönene kadar arkadaş buy merchantı bozup 1 coinsten buy merchant koymuş tabi ben farkedene kadar çok geç oldu gitti +7 sherion.

Yöntem 2

Çok eski bir yöntemdir bu ama çoğu kişi bilmez

Mesela +8 shard arıyorsunuz diyelim.Elemanın teki pm atıyor ne veriyorsun sharda diye diyorumki 10gb(farzımisal) yok diyor eleman diyorki işte lesath ver takas edelim piyasada lesath yok falan...O arada bir başka pm geliyor selling lesath 10gb acil diyor falan sizde akıllılık yapıp adamdan lesathı alıp diğer adama verip shardı alıcaksınız ucuza getiriceksiniz hesapta ya...Lesathı alıyorsunuz adamdan ve bir bakıyorsunuz shard'ı satan arkadaş oyundan çıkmış. 10 katı fiyatına bir item satın almış oluyorsunuz böylece...

Yöntem 3

Gene buy merchant ile ilgili bu olayda.
TBL program vs ile fake olarak buy merchant kuruyor adamlar.Mesela satıcağınız item 1gb iken adam 5gb den alıyor ve sizde hemen atlayıp satıyorsunuz adama...Ama sattıktan sonra bir bakıyorsunuz size gelen 1 coins...Bu yüzden mümkün olduğunca buy merchant ile alışveriş yapmamaya özen gösterin.

Yöntem 4

Firmaların gb satışı genellikle 2. serverların maradon orc-human gatelerinde ve inn hostess arkalarında gerçekleşir.

Bir firmaya gb satıcaksanız kesinlikle canlı desteği ile irtibat halinde olun.NİCK İSTEYİN.
Unutmayın hiçbir firma sizle oyun içi konuşmaz asla ve asla.
Hiçbir firma verdiği 10 gbyi size yalvararak geri istemez.
Bu konuda firmalarında hatalı olduğu 1 nokta var char nicklerinde I ve l koymamaları lazım..

Yöntem 5

Mesela shard alıcaksınız 10gb den adam pm atıyor diyorki 8gbye satıyorum town at.
8gb parayı alıyorsunuz üzerinize town atıyorsunuz o arada adam pmden yazıyor " kardeş pc yavaş itemin kilidini açıp geliyorum sen buy merchant kur falan..."
herneyse adamın dediklerine uyuyorsunuz buy merchant ile uğraşırken birileri size sürekli clan atıyor ve kurtulmak için kabul ediyorsunuz.
Ve o da ne clanı kabul ettiğinizde pat diye pelerin atına giriyorsunuz ve orda sizi biri kesiyor üzerinizdeki paranın yarısı gidiyor.Adam sizi orda 5 kere kesse zaten almak istediği kadar parayı alır bunada dikkat edin maradonda tanımadığınız clanlara girmeyin.

Şimdilik bu kadar zamanla denk geldiğim dolandırma yöntemlerini ekleyeceğim sağlıcakla kalın.
https://koxpcu.yetkinforum.com

En güncel dolandırıcılıklar okuyun ve dolandırılmayın.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PVP KURMADAN ÖNCE OKUYUN