Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Facebook Happy Aquarium Oyun hileleri

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Facebook Happy Aquarium Oyun hileleri Empty
MesajKonu: Facebook Happy Aquarium Oyun hileleri   Facebook Happy Aquarium Oyun hileleri Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 2:04 pm

Daha önce bloghane’de yayımladığım hileleri en az 500 site kopyalamıştı.Ve hiçbiri link bile vermedi.Bu yazımında öyle olacağını biliyorum ama yinede yayımlayacağım.Ben kendi içeriğim için savaşıyorum.Bildiğiniz gibi birçok hilesi yayımlanmıştı diyemiyeceğim Happy Aquarium için.Sadece 1-2 hile var şuan piyasada.Ben size oyundaki tüm açıkları söyleyeceğim.Oyunları mahfetmeyi seviyorum arkadaş.Boş işlerle uğraşacaksanız fazla vakit öldürmenize gerek yok.Hele ki bu oyun Happy Aquarium ise.. Oyunumuzun malumunuz balık beslemek , balık zekasını geliştirmek üzere kurulu.Daha fazlasını yapamıyoruz tabi ki.Balıklarla oyun oynamak vs.Herşey böyle düşünerek net hale geliyor.Bana kalırsa oynamayın ama taktir sizin zevkinize , fobilerinize kalmış birşey.Artık nasıl mutlu oluyorsanız [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )
Hilelerimiz1-)Bloghane‘de paylaşmış olduğum ve herkes tarafından çalınan ve en bilindik + balık hilesi.Bu hile ile diyelimki en fazla 50 balık alabilen akvaryumumuza 150 belki 250 belki 500 balık bile alabiliyoruz.Taktir size kalmış artık nasıl isterseniz kendi keyfiniz bilir.Ne de olsa sizin akvaryum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )Gereksinimler

• Öncelikle internet explorer ile yapılamaz diye birşey yok.Ama yavaş bir tarayıcı olduğundan sizi rahatsız edebilir.Bu yüzden Mozilla veya Google Chrome kullanmaya özen gösterin. (Firefox Son Sürüm İndir) (Chrome Son Sürüm İndir)
  • Herhangi bir tarayıcı kurun ve oyunumuza giriş yapın.(Happy Aquarium Giriş İçin Tıklayın)
  • Oyunumuzda minimum ( en az ) 2 akvaryum olması gerekmekte.Bunun için 1 akvaryumunuz varsa sayıyı alt kısımdaki 8 akvaryum resminden karartılı olan herhangi birine tıklayın ve leveliniz yetiyorsa satın alın)
  • Gereksinimler için küçük bir dipnot : Kullandığınız tarayıcıda Adblock eklentisi kurulu olsun.
Nasıl Yapılır
Resmi büyültmek için üstüne tıklayın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Happy Aquarium-Balık

• Öncelikle marketimize gidiyoruz.(Store)
  • Oradan almak istediğimiz balığı seçiyoruz ve al butonuna tıklıyoruz.
  • Al dedikten sonra akvaryuma balığı koyuyoruz ve seri bir biçimde dolu olan akvaryuma tıklıyoruz.
  • İkisini aynı zamanda yaparsak dolu olan akvaryum limitini aşıyor.
  • Sırada 2.hilemiz var…
2-) Bu hileyi yapabilmek için sanırım güzel bir telefona ihtiyacınız olacak.(Flash destekli + wireless + mouse (bkz: samsung omnia) ). Neden derseniz sadece mobile game üzerinden yapılabiliyor bu hile.Hilemizi yapmak için yani Happy Aquarium Hilesi ni yapmak için öncelikle mobile facebook’a bağlanıyoruz.

• Mobile facebook’a giriyoruz.
  • Kullanıcı girişini yapıyoruz.
  • En aşağıya gelip “Tüm Site” seçeneğine tıklıyoruz.
  • Bunu yaptıktan sonra site pcdeki gibi olacaktır.
  • Sonra anasayfamızdan Happy Aquarium geçişini yapıyoruz.
  • Oyuna girmezse (ya flash destekli değildir , yada flash kurulu değildir) lütfen tekrar deneyin flash yükledikten sonra.
  • Oyunumuz geliyor.Ve normalde yaptığımız kendi sandığımızdan para olayını telefondan sınırsız yapabiliyoruz.
  • Nasıl oluyor derseniz olay basit.m.facebook.com hatası olan bu açık oyunu mahfetmeye yetiyor.Vaktiniz varsa sürekli yapın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )
Yeni hilelerde buluşmak üzere.Esen kalın .
https://koxpcu.yetkinforum.com

Facebook Happy Aquarium Oyun hileleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Facebook Happy Aquarium Oyunu hakkında bilgi
» Happy Aquarium Hack # Facebook Credits # Coins # Unlock All Animals # Auto Feed # Auto Clean 2012
» Happy Aquarium Trainer Plus.exe hilesi
» Happy Aquarium Credits and Coins Hack
» Facebook - Pet Society Hileleri