Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CrossFire Chine Client Server Ve Üyelik(Yeni Silahlar Csdeki_Dust MAP Var)

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

CrossFire Chine Client Server Ve Üyelik(Yeni Silahlar Csdeki_Dust MAP Var) Empty
MesajKonu: CrossFire Chine Client Server Ve Üyelik(Yeni Silahlar Csdeki_Dust MAP Var)   CrossFire Chine Client Server Ve Üyelik(Yeni Silahlar Csdeki_Dust MAP Var) Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 3:05 pm

Merhaba Arkadaşlar Size CrossFire Chine Serverlerini Tanıtıcam
Ama Önce Özelliklere Geçelim
Özellikler:
Exp kasmadan Silah Alınabiliyor(AWM,DESER EAGLE,STERY AUG A1,VE TÜM SİLAHLAR G36 ve Yeni Silahlar(USD Versionda Olmayan Silahlara Rütbe İster.
Exp Kasmak Zor Ama Silahlar Rütbe İstemediği İçin Oyunun Zevki Ayrı
Cs Deki gibi Dust MAPI FELAN VAR YENİ MAPLAR usd versionda Olmayan Maplar
Oyunda %75 Çinli %30 Usd %5 türk var Hile Hiç Yok Awm Kullanıcılarına dust mapında Oynama Gibi Şeyler var
Oyun Turk Ve Usd İplerine Giriş Ve üyelik veriyo Japan Serverini Denedim Turk Ve Usd İpleri Banlı Ama Çinde Değil
Usd Versiondaki Spler BUrda CF Olarak Geçiyor Ve Hayal Bile Edemiyceğiniz Yeni silahlar awm Ve Scar Lİte nin yeni versionu Daha Neler Neler.
Oyunda Hile Kullanan Sayısı %0 dır Hile Kullanan Yok Kullanmak İmkansız Anında Ban
Şimdi Gelelim Oyunu İndirmeye:
İndirmek İçin Aşağıdaki Siteyi Tıklayın Ayrıntılar Upload Ediceğim Resimlerden Takip Edebilirsiniz
Url: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Lütfen Resimlerdeki Kırmızı İşaretleri Takip Ediniz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x738 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Aşağıdaki Sari Yeri Tıklayın İşaretlenmiş Olan 1-5 Mb Arası Dosyayı İndirin
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x738 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
İndirmiş Olduğunuz Dosyayı Açın Ve Bekleyin Oyunun Client İndircek Aşağıda Görmüş Olduğunuz Gibi
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 696x494 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Şimdi CrossFire.Ch Client İndirdik Ve Oyunu Kurucaz Otomatik açılıcak Alttaki Resimde Gördüğünüz Gibi
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 668x476 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Gerisini Anlatmaya Gerek yok next next Finish Yapın Oyun Kuruldu Şimdi Client Açalım not(client açılmaya bilir onun için 1 kere reset atın pc ye)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 780x658 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Bizden Üyelik İsticek 10 Haneli İd Numarası Ve 9 Haneli Şifre 6 hane de Olabilir
Üyelik İngilizce Siteden Açıcağımız İçin Üyelik Derdi Yok Aşağıdaki Site Ve Resimlerden Ayrıntılı Anlatımı Görebilirsiniz.
Üyelik için Aşağıdaki Siteyi Tıkla:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Şimdi Üyeliğimiz Bitti Yeni Sayfaya Geçicek Ve Bize Numara Vericek Burda Artık Yeni idi niz Bu Numara Diyor O yüzden Bu Numarayı Kayıt Edin
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 774x658 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Resimde Anlattım Her Yeşil Serverler Ayrıdır Yani Knıght Nasıl olyimpia de Charınız varsa Ares Severide Ayrı Char İster Demi Yani
Şimdi Oyundayız Bİze Tam 4000 Gp veriyo 5 Gp adam Seçiyoruz 35 gb Kaldı Kendimize Awm Deser Eagle Ve Steyr Ua A1 YADA m4a1 AlaBİLİRİZ awm nin yanına Bu arada Awm tam 10 kurşun Usd Versionda 5 kurşun Ve Usde versiondaki gibi Sekme Yok Herkese Tek Rütbe iSTEMEDEN oyuna Gir Awm ni Al Keyfine bak + Bize 2 tane Deser Eagle Gibi Düz Silah veriyolar Ne güzel demi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ve birde Bomba Bir Silah Ezzik Sniper Vermiyorlar Oda Parayla satıyolar 9000 Gp almayın sakın awm daha ii 1800 gp de awm sanırım
Silahlar Çok Ucuz Demi Ben Çok Sevdim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Bu Arada Eğer Oyunda Cf(Yani Sp)niz Varsa Kralsınız m4a1 susturuculu ve lazer dürbünlü satıyolar awm 15 kurşunlu tek atan gold şeklinde satıyolar deser eagle dürbünlü ve lazerli oyunda konuşmalar eng sanırım eng oyuncular olduğu için böle yapmışlar oyunda zorlanmıyorsunuz usd version oynadıysanız sizin için kolay olur oldukça pro oyuncular var ezzik oyuncular da var ama exp kasamıyolar burda en önemlisi pro olmaktır ne kadar pro olursanız şanınız ve exp niz artar scar lite para ile satıyolar yani sp ile oyunda steyr aug a1 gold olanıda var ve sniper gücünde 3 kurşunda yerdesiniz ama kimsede gold silah daha yok cf satılıyo ama sitesi chince olduğu için pek anlamaıyorum almak isteyen paypaldı kredi karti idi alabilirler kore(turk ip ve usd ip banlı değil oynanır) server ve japan(turk ipleri ve usd banlı) serverlerde bu özellik yok yada var olabilir ben bilmiyorum
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Dust Mapdan Bir Görüntü

Arkadaşlar Bu Konuyu Tamamen Kendi Emeklerim İle Açtım Kimseden Alintı Yok Üyelik Panelini Bulmak 20 Dk mi Aldı Bir teşekkür çok görmeyin tek istediğim bu eğer yapamamıyan olursa yardım edicem [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Not:Oyunda Resell Yani Geri Satmak yok Sadece Almak Ve Silmek Var Uyarım dedim İyi Oyunlar
Dust mapı search destroye ve sniper mod knife mod da oynanabiliyo
Assult mapı gibi bir mapda var ama ben daha oynamadım bende bugün başladım
Dust Mapından bir video Sniper Modda Oynanırken :
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İzlemenizi Tavsiye Ederim
İyi Oyunlar
https://koxpcu.yetkinforum.com

CrossFire Chine Client Server Ve Üyelik(Yeni Silahlar Csdeki_Dust MAP Var)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SorryKO | Pk Server | +5 takı +10 silah | Her job Eşit |Yeni armor & yeni silahlar
» Yeni Hack Crossfire
» Crossfire Yeni Vip Hack//hasanberk70
» Sbot v1.67 Client v1.246 | Download & Üyelik [20 Nisan 2010]
» Yeni SilahLar Ve ZırhLar