Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Master&Apprentice Olayı Acıklamalı

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Master&Apprentice Olayı Acıklamalı Empty
MesajKonu: Master&Apprentice Olayı Acıklamalı   Master&Apprentice Olayı Acıklamalı Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 2:04 am

Simdi arkadaslar herkese merhaba.İlk olarak masteri anlatayım.İlk olarak 30 Lv olan her oyuncu master olabiliyor.Masterin 5 tane apprentice alma hakkı vardır.her 30 LvL olup Greaduated yaptıgı kisi yerine yeniden 1 apprentice alabilir.Master olunca ne oluyor bunlarla baslıyayım.Master arkadasımız her apprenticesindeki oyuncular lvl atlayıpta reportladıgında her lvl basına 1 master puan alır ve birazcık exp ve energy alır.Apprenticelerinden birisi 20 LvL oludugunda master arkadasa 10 000 lik energy stone gider mail ile.Apprentice olan kisi 30 LvL oldugunda yine master arkadasımıza 50 000 lik energy stone gider maille ve bunun yanında 10 master point alır.Ve bu en iyi kısmı Apprentice olan arkadas 40 oldugunda da master arkadasa 3 blue idenfity gem ve 1 Medium Emerald gider tabii yine maille.bunun dısında dedigim gibi her lvl basına master 1 master puan alır.Bu puanları repupation gorevi yaptıgı yerlerde rep puanına donusturebilir.bunun icin repupation merchant a gidip(Master Point Chance For Repupation Point) yazısına tıklayarak CONSUME MASTER POINT yazan kısma bagıslamak istedikleri master pointi yazarlar her 1 master point 100 rep puana tekabül eder.Evet arkadaslar masterin kazancları bunlar.Gelelim Apprentice olayına.Apprentice olmak icin ise 5-19 Lv arasında olmanız gerek 19 u gecerseniz geri donus sansınız yoktur oyunda lvl dusme gibi bir secenekte yok malesef.Simdi 5 lvl oldugunuzda eger oyunda turk bulursanız sıoylersiniz master lazım diye oda alır.ama oyunda pek turk bulunmuyor cogunlugu yabancı oyuncu.Bu yüzden worldden gecen yazılara dikkat etmeniz gerek.Need apprentices veya recruit apprentices falan gibi yazılar yazarlar hemen o kisi ye Whisper atınız.diyiniz ki Im ** Lv need master -adam size active kelimesi gecen bi yazı falan yazarsa demek istiyordur ki oyunu sıkmı oynuyosun arada sırada mı yogun ıoynayan kisileri tercih ederler sizde Yes me active player falan bi cevap verebilirsiniz.size davetiye gonderecek ona OK derseniz sizde apprentice olursunuz.Ama 10 ve ya ustu bi lvldeyseniz kendiniz de arayabilirsiniz masteri.10 lvl den once worldde yazı yazamadıgınız icin daha erkende master bulamayabilirsiniz.Evet master bulduktan sonra ise her LvL atladıgınızda K tusuna basın ve onunuze cıkan pencerede kendi isminize tıklayın kendi isminize tıkladıgınızda alt tarafta yesil bi buton vardır REPORT ayzar ustunde o aktif olacak ona basın hem size %3 yada %4 exp gelecek hemde bir miktar energy puanı gelecek.Masteriniz varken 10 -20 LvL oldugunuzda ise maille classınıza gore 2 cesit blue ve tek statlı silah gelecektir.30 LvL oldugunuzda yesil silah gelecek.30 dan sonra ise report yapamıyorsunuz.Ayrıca masteriniz cabuk lvl atlamanız icin sizlere gorevlerinizde yardımcıda olurlar.bunun icin masteriniz olan sahısa whisper atıp soylemeniz yeterli.30 LvL oldugunuzda masteriniz size team atacaktır teame girin ve stone citydeki GENTLEMAN a gidiniz masteriniz orada ki NPC ile konusu To Greaduated ye tıklayıp sizinde master olmanızı saglar.Greaduated olduktan sonra sizde 5-19 Lv arası oyuncuları apprenticenize alabilirsiniz ama uyarıyım sizi oyunu sık oynayan kisileri alınız aprentecinize cunku bir zaman sonra oyunu sıkılıp bırakanlar oluyor oyuna bir daha girmedikleri icin onun yerine de baskasını alamıyorsunuz ve bu kisiyi listenizden silmek istediginizde exp ve energy kaybediyorsunuz ve 6 saat boyunca baskasını alamıyorsunuz.apprenticeler icinde bu gecerli master listesinden cıkmak isterlerse onlarda exp ve energy kaybederler ve 6 saat boyunca hic kimse onları apprentice olarak alamaz.oyun yapımcıları bunuda dusunmusler ve 1 hafta kadar listenizdeki kisilerden online olmayan varsa ona tıklayın ve expulse ye basın size exp ve energy kaybedersiniz uyarısı gelmezse gonul rahatlıgı ile sahısı cıkarabilirsiniz.Ve bazı arkadaslar soruyorlar gelen silahları nereden alacagız diye.Her sehirde Post Officer vardır aradaki ufak koylerde olmayabiliyor ama merkezlerde var POST OFFICE bu kisiye sag tıklayıp gelen itemleri alabiliyosunuz.Evet arkadaslar umarım bu yazdıklarım isinize yarar bunları yazarken charım yattı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yanlıs yazdıgım bir sey varsa dogrusunu bilen arkadaslar duzeltsinler yanlıslar icin simdiden ozur dilerim iyi oyunlar.

Earth Of Seas serverinde oynayanlar yardım ve herturlu soruları icin bana SirSparhawk adlı charımdan ulasabilirler aksamları oyunda oluyorum bunun dısında cumartesi apzar full oyundayım...

arkadaşlar yanlış yazdıgım bir yer varmış onu duzelttim masterin 6 appentice alma hakkı oldugunu biliyordum 5 imiş meğersem dün akşam oğrendim ve dogrusunu yazdım
https://koxpcu.yetkinforum.com

Master&Apprentice Olayı Acıklamalı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GARÂNÎK OLAYI
» The CrimsOnline Klon Olayı
» War City Online Yağma olayı
» RESİMLİ AÇIKLAMALI WWW.MASKMT2.COM
» Ticket Yollama[Açıklamalı]