Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öylesine bir sorun

3 posters
YazarMesaj
morphezzz

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 23
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 29
Rep Gücü : 0
Nerden Nerden : istanbul

Öylesine bir sorun Empty
MesajKonu: Öylesine bir sorun   Öylesine bir sorun Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 4:41 pm

Admin yhA benim pc windows7 iki t[b]Ane oturum [b]Actım birinde knight giriorum sonr[b]A kull[b]Anıcı degistir diorum reset [b]Atıor pc n[b]Asıl h[b]Alledicez [b]Acil l[b]Azım cvp bekliorum ii c[b]Alısm[b]Al[b]Ar[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
morphezzz

Öylesine bir sorun Empty
MesajKonu: Geri: Öylesine bir sorun   Öylesine bir sorun Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 4:42 pm

admin benim pc windows7 knight icin giriorum bir tanesinde sonra dier kullanıcıya geciorum ama oto reset atıor nasıl düzeltiriz acil cvp lazım ii calısmalar
morphezzz

Öylesine bir sorun Empty
MesajKonu: Geri: Öylesine bir sorun   Öylesine bir sorun Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 4:42 pm

admin benim pc windows7 knight icin giriorum bir tanesinde sonra dier kullanıcıya geciorum ama oto reset atıor nasıl düzeltiriz acil cvp lazım ii calısmalar
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Öylesine bir sorun Empty
MesajKonu: Geri: Öylesine bir sorun   Öylesine bir sorun Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 7:53 pm

pc özelliklerini ver

ama bu konu bizle alakalı deıldır

pcnet.com
daonanımhaber.com

gibi sitelere yazman daha mantıklı olur
https://koxpcu.yetkinforum.com
çarşambalı

çarşambalı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
Nerden Nerden : samsun
İş/Hobiler İş/Hobiler : sıhi tesisatçı
Lakap Lakap : DAYI

Öylesine bir sorun Empty
MesajKonu: Geri: Öylesine bir sorun   Öylesine bir sorun Icon_minitimeC.tesi Ara. 31, 2011 8:40 pm

facebook mynet çanak okeyde hediyelerin bulunduğu pencerede kutucuklar var ama rserimler görünmüyor acaba negibi bir problem var yardımcı olabilirmisiniz windovs 7 kullanıyorum teşekkürler şimdiden

Öylesine bir sorun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HDBot ta deilmiş sorun hapse dusmemin özürdiliyom
» OsmanlıBot v 1861 [Tek Koxp 8 Client Kontrol] - Birçok Sorun Fixlendi.
» Arkadaşlar Kobotu Sadece İstediğim moba ayarladım Ama Ufak Bi Sorun Çktı Bi Bakarmısınız
» Handy-Club Myko Serverimiz 14:30 Sizlerle Olacaktır 7/24 ONLine 0 Sorun Denme Yapıldı
» Osmanlı Bot v1865.5 [8 Client Tek Koxp] Koxp 1865 1865 Probot Koxp Koxp Koxp Koxp http://www.sendeindir.com/download.php?file=701Koxp1865v4.0.rar Giriş bölümünü kaydetme eklendi. Atak sistemi değiştirildi. Hiçbir sorun kalmadı artık. Yaratık listesindek